Mediator gezocht voor zakelijk conflict met kleine zelfstandige monteur, heb betaald voor niet uitgevoerde reparatie


30 juni 2016
Rotterdam
Zuid-Holland

Vakgebied Mediation
Partijen:
Nog niet alle betrokken partijen staan hier achter

Omschrijving

Mediator gezocht voor zakelijk conflict met kleine zelfstandige monteur, heb betaald voor niet uitgevoerde reparatie

Toelichting op uw situatie
Kleine zelfstandige automonteur opdracht voor reparatie gegeven die hij niet heeft uitgevoerd maar mij wel heeft laten betalen, alleen een onderdelen bon gekregen, en hij zegt nu dat ik niet hebt betaald? Gaat om een bedrag van 600,00 euro voor niet geheel gedane arbeid, wat hij ook telefonisch heeft toegegeven. Hij vond de reparatie niet nodig dus niet gedaan, maar tegen mij zeggen dat het gedaan is en ook laten betalen.

Gaat om een reparatie van het nakijken van de elektronica (raam en open dak), een "stotter" probleem als motor warm is. En de hoofdzaak en opdracht gegeven het vervangen van de distributieriem, deze zat er al sinds 2007 in. Hij zou dat doen, maar (zo vertelde hij) bij het nakijken had hij geconstateerd dat hij in 2014 vervangen was, dit laatste is absoluut niet waar. Dus hij heeft het gewoon niet gedaan, maar ik moest wel betalen, bon en bewijs van vervanging zou ik volgende keer krijgen als hij met stotter probleem verder zou gaan.
Uiteindelijk is er alleen de elektronica mee opgelost maar ik heb wel 600 euro betaald, voor wat?

Heb bij een andere garage extra kosten moeten maken (aantoonbaar) voor het vernieuwen van de distributieriem, dus ben nu in totaal plm 1100 euro kwijt. En stotter probleem is ook opgelost want dat had met de distributieriem te maken.

Ik vind het gemeen en levensgevaarlijk wat hij gedaan heeft, maar hij geeft mij mijn geld niet terug. Ik heb niets betaald zegt hij. Ik heb diverse getuigen die met telefoongesprekken hebben mee geluisterd, hij vertelde doodleuk door de telefoon dat hij de uurtjes die hij er in had gestoken op deze manier aan mij had verantwoord. Ook heb ik diverse app gesprekken. Ik heb ook de onderdelen bon en het kaartje waaruit hij opmaakte dat het in 2014 al gebeurd was. Hij zou dit onder de motorkap gevonden hebben en de garage opgebeld waar dit gebeurd is en die hadden dit bevestigd. Ik heb ook die garage gebeld (ik ken de beste man goed) en die vertelde dat hij idd gebeld had, maar hij zou NIET de bevestiging van hem hebben gehad.

Kortom het is een oplichter, maar ik durf geen stappen te ondernemen, ben bang dat ik dan s' morgens tegen krassen op auto of lege banden aanloop. Wat te doen? Is een beetje complex verhaal.

Waarvoor heeft u een mediator nodig?
Zakelijk conflict

Staan beide partijen achter mediation?
Onduidelijk


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor hulp bij bemiddeling rondom situatie in woongroep
Toelichting op de werkzaamheden Ik woon in een woongroep van 6 huishoudens en had in een woongroepoverleg een situatie waarbij ik mijn emoties amper nog onder controle had. Ik heb het overleg verlaten met de mededeling dat ik mijn emoties niet in de hand had. De persoon met wie ik de aanvaring had die bracht naar voren ... » meer
Mediator gezocht omdat wij als ouders problemen hebben met onze volwassene jongste dochter
Omschrijving Wij hebben als ouders problemen met onze volwassene jongste dochter. Ze geeft aan dat wij haar niet begrijpen, terwijl wij het wel denken en bereid zijn, goed na haar te luisteren. Wij denken dat een bemiddelaar ons allen kan helpen elkaar beter te begrijpen. Soort mediation - Ander persoonlijk conflict ... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling bij conflict met buren over groen en rommel en schutting
Plaats: Enschede Toelichting op de werkzaamheden Geschil met buurman over overgroeiende bomen/struiken, die niet alleen zorgen voor rommel, masr ook voor het ziek worden van onze hond (die de bessen opeet) en de schutting uit verband duwt. De buren willen ook meedoen aan de mediation. --- Beide partijen zijn akkoord ... » meer
Mediator gezocht voor hulp bij bemiddeling bij burenruzie over beplanting
Toelichting op de werkzaamheden Graag hulp bij bemiddeling bij volgende situatie: Het gaat om een burenruzie ivm conflict beplanting buurman dit zorgt voor overlast. Buurman heeft beplanting en houdt het niet bij, daardoor overlast bij ons. Schutting daardoor scheef, zonlicht weg door 5 meter hoge rododendrons, bessen i... » meer
Mediator gezocht voor bemiddelen bij een familie conflict betreffende zorg en vermogen
Toelichting Gaat om hulp bij bemiddelen bij een conflict binnen de familie. Zorg en vermogen familie conflict... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025