Loopbaancoach gezocht: Ligt het aan de drukte van mijn huidige baan of is dit werk achter een bureau in het geheel niets voor mij?


15 juli 2016
Wageningen
Gelderland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht: Ligt het aan de drukte van mijn huidige baan of is dit werk achter een bureau in het geheel niets voor mij?

Toelichting:
Vorig jaar studeerde ik af aan Wageningen Universiteit op het gebied van Economie (bachelor) en Land- & Waterbeheer (master). Interessante dossiers en ambitie om toch iets met m'n (agrarische) achtergrond te doen, maakten dat ik (hoewel met wat vertraging door veel commissiewerk naast m'n studie) met goede resultaten door mijn studie heen rolde. En daar op aansluitend kreeg ik meteen een baan aangeboden als Beleidsadviseur Water voor de Land en Tuinbouw Organisatie.

Het ging voortvarend, ik krijg veel verantwoordelijkheid, de baan sluit perfect aan op mijn studies, ik doe ontzettend veel verschillende dingen en dossiers en heb een hele afwisselende baan (veel vergaderen, reizen, bedrijfsbezoeken en deels kantoorwerk). Maar is dit het nu? Omdat ik zoveel dossiers heb en me nergens echt helemaal in kan verdiepen ben ik nooit tevreden met mijn eigen werk, maak ik erg lange dagen, heb ik altijd tegenstanders in plaats van collegas/medewerking, wordt mijn motivatie steeds minder, voel ik me vaak eenzaam omdat ik zoveel (s avonds) in mn eentje onderweg ben en mis ik het praktische werk wat ik tijdens mijn studie altijd in de avonden en weekenden plande.

Ik begin steeds meer te beseffen dat niet mijn studie zelf, maar al het bestuurswerk, het organiseren van evenementen, mn werk als taxichauffeur en in de horeca en sporten me energie gaven en mijn studententijd zo leuk maakte. Is een kantoorbaan wel echt iets voor mij?

Ik heb veel last van mijn rug en RSI en heb moeite met gestructureerd werken, is dat niet een teken dat ik helemaal niet op de goede plek zit? Ligt het aan de drukte van mijn huidige baan of is dit werk achter een bureau in het geheel niets voor mij? Waarschijnlijk spelen deze vragen bij iedereen wel in bepaalde mate, maar op het moment maakt het ook dat ik snel afgeleid ben, niet meer met veel plezier mn bed uit stap op werkdagen en dat mijn werk er onder lijdt.

Zijn er andere mogelijkheden mijn talenten te benutten? Hoe krijg ik een goede balans tussen werk en privé?
Ik hoop dat een loopbaancoach me wat kan ondersteunen bij het vinden van de antwoorden.

Geslacht: Vrouw
Opleiding: Economie (bachelor) en Land- & Waterbeheer (master)
Huidige functie: Beleidsadviseur Water

Deadline: Zo snel mogelijk


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht omdat ik niet weet welke kant op te gaan met mijn carriAre
Plaats: Stokkum Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht ivm niet weten welke kant op te gaan met carriAre. Niet tevreden met huidige baan en opzoek naar meer uitdaging. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: Vrouw Leeftijd: 24 Opleidingsniveau: Havo Huidige baan: Eerst vervangend fi... » meer
Loopbaancoach gezocht voor hulp bij het vinden van een nieuwe studie of een eventuele baan die goed bij mij past
Plaats: Lisse Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb mijn havo diploma gehaald en ben onlangs gestopt met mijn studie. ik wil graag hulp bij het vinden van een nieuwe studie of een eventuele baan die goed bij mij past. Werksituatie: Net afgestudeerd / starter --- Geslacht: man... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik (59 jaar) ontslagen ben en echt niet meer weet hoe dit aan te pakken
Plaats: Monster Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben ontslagen en moet voor het eerst op zoek naar werk, op mn 59e. Totaal geen ervaring meer in opstellen van cv en weet ook niet goed wat ik nog wil. Werksituatie: Werkzoekend --- Geslacht: Man Leeftijd: 59 Opleidingsniveau... » meer
Loopbaancoach gezocht om me te helpen bij vinden van iets dat bij me past
Plaats: Hasselt Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb echt geen idee, ik heb een mbo niveau 4 onderwijsassistent diploma waar ik niks in zoek. Ik wil graag iets vinden dat bij me past, weet niet goed hoe en waar te beginnen. --- Geslacht: vrouw Opleidingsniveau: MBO niveau 4 ... » meer
Loopbaancoach gezocht om te ontdekken waar ik tot mijn pensioen het beste kan functioneren
Plaats: Gouda Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben net 60 jaar en heb de laatste 23 jaar bij een werkgever gewerkt als SAP expert. Ik merk dat ik niet meer pas bij de organisatie en ook niet meer in het werk (in de IT gaan de ontwikkelingen razendsnel, wat ik niet bij houd). ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026