Relatietherapeut gezocht: laatste hoop voordat we nog verder uit elkaar groeien na veel gebeurtenissen en tegenslagen
27 juli 2016
's-Hertogenbosch Noord-Brabant
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Relatietherapeut gezocht: laatste hoop voordat we nog verder uit elkaar groeien na veel gebeurtenissen en tegenslagen
Stad: 's-Hertogenbosch
Toelichting:
Na veel gebeurtenissen, overlijden moeder ( met grote zorgplicht voor een langere tijd), zware operatie en diverse andere tegenslagen zijn we meer langs elkaar gaan leven. Vertrouwen onbreekt van beide kanten door het langs elkaar leven en omdat we elkaar niet meer begrijpen. Er is te weinig tijd en energie in onze relatie gestopt.
Na een ruzie is mijn vriendin naar haar tante toe gegaan en sindsdien woont ze daar nu. We hebben het besproken en willen allebei alles doen om onze relatie te redden en weer gelukkig te zijn samen.
Dit is onze laatste hoop dus we hopen snel te kunnen beginnen voordat we nog verder uit elkaar groeien en het niet meer goed komt.
Deadline: Zo snel mogelijk
Relatietherapeut nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »