Relatietherapeut gezocht: door verschillen in coping-stijl en loslaten verleden lukt het niet om toekomst op te bouwen
13 september 2016
Hantum Friesland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Op vaste locatie
Locatie:
Op vaste locatie
Omschrijving
Relatietherapeut gezocht: door verschillen in coping-stijl en loslaten verleden lukt het niet om toekomst op te bouwen
Stad: Hantum
Soort coaching: relatietherapie
Toelichting:
Door verschillen in coping-stijl wat betreft het loslaten van het verleden en hoe de problemen hieruit voortvloeiend op te lossen, lukt het ons niet een toekomst op te bouwen, ondanks het gevoel dat we bij elkaar alles vinden wat we zoeken in een relatie. Daarnaast is het voor mijn partner moeilijk een weg te vinden in het gezin. (ik heb kinderen, hij niet).
We willen er met behulp van relatietherapie achter komen of het de moeite waard is samen door te gaan, of dat we moeten stoppen met deze uitputtende manier van leven.
Deadline: Zo snel mogelijk
Relatietherapeut nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »