Loopbaancoach gezocht: op zoek naar een parttime baan, naast het opzetten van ZZP Masagepraktijk


16 september 2016
Amsterdam
Noord-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht: op zoek naar een parttime baan, naast het opzetten van ZZP Masagepraktijk

Stad: Amsterdam

Soort coaching: loopbaancoaching

Toelichting:
Beste meneer, mevrouw,
Ik ben 35 jaar en ik ben opgegroeid in Canada (beide ouders zijn Nederlands) en spreek vloeiend Engels. Ik ben tien jaar lang eigenaar geweest van een dameskledingwinkel. Ik ben vorig jaar gestopt om verschillende redenen, waarvan de belangrijksten:
1.) Ik had een burn-out omdat de balans tussen werk en privé ver te zoeken was;
2.) Ik ben me steeds bewuster geworden van de impact van de mens, en zeker ook van de kledingindustrie, op het milieu, en wilde derhalve niet langer deel uitmaken van deze industrie;
3.) Ik was toe aan iets nieuws

In mijn rol als winkeleigenaar heb ik veel competenties ontwikkeld op het gebied van leiderschap, verkoop, klantenbinding, administratie, HR en communicatie.
Na de beeindiging van mijn winkel ben ik 8 maanden gaan reizen en heb ik Afrika, Oceanië en Zuid-Oost Azië bezocht. In Thailand heb ik mijn certificering behaald voor diverse Thaise massage technieken.

Mijn wens is om hiermee als ZZP-er een deel van mijn inkomen te dekken. En daarnaast parttime voor een werkgever te werken, bij voorkeur 3 dagen per week.
Mijn visie wat betreft mijn toekomst op werkgebied is dat ik het komende jaar een tijdelijk 'makkelijk' baantje betrek, zodat ik rustig kan starten (ik heb nog niet gewerkt na mijn burn-out) en tijd en energie heb om mijn massage bedrijf op te zetten en ook cursussen te volgen voor mijn volgende carrierestap.

Ik zoek een loopbaancoach die me kan begeleiden in dit traject:
- beter beeld krijgen van wat ik precies wil en kan op competentie vlak, welke competenties aantrekkelijk zijn voor werkgevers en welke competenties ik verder zal moeten ontwikkelen.
- welke functies in welk vakgebied voor mij geschikt zijn, voornamelijk op de lange termijn, zodat ik onderzoek kan doen naar potentiele werkgevers.
- welke stappen ik zal moeten zetten om daar te komen, op het gebied van bijscholing/certificering, persoonlijke presentatie en netwerkopbouw.

Ik ben benieuwd naar uw offerte en hoe u mij zou kunnen helpen.
Met vriendelijke groet.

Deadline: Zo snel mogelijk


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht om te zoeken naar werk dat bij mijn gezondheid past
Plaats: Deurne Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Na 20 jaar WIA is deze per direct stopgezet na een herkeuring. Ik heb zo goed als geen werkervaring, wel een MBO niveau 3 diploma dierverzorging. Ik ben medisch beperkt in de zin dat ik 2 auto-ongelukken heb gehad en daar whiplash, chr... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik vastloop in mijn werk en wil ontdekken wat mijn mogelijkheden zijn
Plaats: Meteren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik loop vast in mijn werk. Zit niet meer op mijn plek. Wil ontdekken wat bij mij past en welke mogelijkheden er zijn. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: man Leeftijd: 42 Opleidingsniveau: mbo Huidige baan:medewerker meld... » meer
Loopbaancoach gezocht om te adviseren rondom vinden van eerste baan
Plaats: Groningen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb ruim een jaar geleden mijn bachelor werktuigbouwkunde behaald. Wegens omstandigheden heb ik na mijn studie ee pauze genomen en nu ben ik van plan om werk te zoeken. Ik kan moeilijk een baan vinden in mijn woonomgeving waar ik... » meer
Loopbaancoach gezocht voor begeleiding bij carrireswitch
Plaats: Noordwijkerhout Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Met mijn achtergrond in filosofie, neurowetenschap, en duurzaamheid wil ik de overstap maken naar werk in de AI industrie. Ik heb al enige vooropleiding, maar vrijwel alle vacatures vereisen meerdere jaren ervaring in IT. Bij ... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik loop vast in mn werk, maar weet niet wat ik wel wil
Plaats: Someren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Momenteel,en eigenlijk altijd als servicemonteur werkzaam geweest maar nadat ik in 2023, na 15 jaar ontslag heb genomen en inmiddels bij het 2e bedrijf werk ben ik erachter dat ik toch iets anders wil dan servicemonteur. Daar loop ik ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026