Loopbaancoach gezocht: na 10 jaar arbeidsongeschikt zijn, wil ik weer bijdragen aan de maatschappij en weer aan de bak
6 oktober 2016
Rotterdam Zuid-Holland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: na 10 jaar arbeidsongeschikt zijn, wil ik weer bijdragen aan de maatschappij en weer aan de bak
Plaats:
Soort coaching: loopbaancoaching
Toelichting:
Na 10 jaar arbeidsongeschikt zijn (wia uitkering vanuit het uwv) wil ik weer bijdragen aan de maatschappij (dat ben jij). Ik wil graag weer gaan werken om mijzelf krachtig, waardevol en nuttig te voelen. Echter ben ik al zolang uit de arbeidsmarkt dat ik mij onzeker en minderwaardig voel zodra ik al bedenk wat voor werk ik zou willen/kunnen doen en hoe ik mijn cv moet opstellen.
Ik ontvang nog een wia uitkering en heb een mavo, mts (mode en kleding) en hbo (modemanagement) diploma behaald. op mijn dertigste ben ik ontslagen bij de Hennes&Mauritz (werkzaam als visual merchandiser) omdat ik langdurig ziek was geraakt. Sindsdien heb ik veel aan mijzelf gewerkt door verschillende therapieën te volgen. dit was nodig omdat ik vrij lang leed aan depressies.
Echter gaat het nu veel beter, ik heb de afgelopen jaren vrijwilligerswerk gedaan (o.a. bij humanitas met ouderen en het project het luisterend oog, pleinbioscoop Rotterdam, creatieve cursussen voor kinderen in probleemwijken), alsook werkzaamheden bij een sportschool achter de balie, oppaswerkzaamheden, kluswerkzaamheden bij klusbedrijf, opknappen van meubels, maken en vermaken van kleding, schoonmaakwerkzaamheden, maar ook zelf op rommelmarkten staan.
Ik ben inmiddels net 40 geworden, een creatief en sociaal persoon echter vind ik het ook prettig om op mijzelf te kunnen zijn. Ik heb soms nog last van faalangsten. dit wil ik graag overwinnen want ik wil graag aan de bak! ik zou bijvoorbeeld graag weer willen sparen in plaats van overleven, en doelen behalen in plaats van 'stil blijven staan'.
Omdat mijn inkomen net boven bijstandsniveau is zoek een organisatie of persoon die mij kan helpen om mij op gang te helpen, te begeleiden het liefst gratis of gereduceerd bedrag.
Met vriendelijke groet.
Geslacht: Vrouw
Leeftijd: 40
Opleiding: mavo, mts (mode en kleding) en hbo (modemanagement)
Laatste functie: Visual Merchandiser
Deadline: Op korte termijn
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »