Loopbaancoach gezocht om mij de volgende stappen te laten zetten


10 oktober 2016
Olst
Overijssel

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht om mij de volgende stappen te laten zetten

Momenteel zit heb ik het gevoel dat ik vastgelopen ben op het vlak van mijn werkende leven. Ik weet nu niet meer welke stappen ik moet ondernemen om naar tevredenheid te blijven werken.
Van 2000 tot 2004 heb ik fysiotherapie gestudeerd en mijn diploma behaald. In de eerste jaren daarna heb ik nog niet als fysiotherapeut gewerkt omdat er toen weinig banen waren in de fysiotherapie. Daarbij had ik ook nog erg
weinig zelfvertrouwen. Ik werkte toen bij mijn moeder op kantoor als directiesecretaresse. Daarnaast werkte ik freelance als masseur bij een sauna in de buurt.
In de tussentijd werd in oktober 2005 mijn eerste zoon geboren.
Verder heb ik ook nog enkele maanden als commercieel medewerker binnendienst gewerkt.
In februari 2009 werd mijn tweede zoon geboren.
Wegens echtscheiding ben ik na 3 jaar hiermee gestopt en in januari 2010 verhuisd naar mijn voormalige woonplaats.
Ik heb toen meerdere jaren gewerkt als fysiotherapeut met een gemiddeld aantal uren per week van 18-24 uur.

Thuissituatie
In januari 2014 ging ik samenwonen met mijn huidige echtgenoot. We vormen een samengesteld gezin met 6 kinderen (3 zonen van mijn man en 2 zonen van mij) en het kindje van ons samen werd geboren in augustus 2014.

Werksituatie
Twijfels sloegen toe; wilde ik eigenlijk wel als fysiotherapeut werken? Wilde ik wel weer in een praktijk werken? Wilde ik wel zware opleidingen doen als fysiotherapeut naast mijn werk en gezin?
Vanaf juli 2016 ben ik dus officieel gestopt als fysiotherapeut. En daarnaast voelde ik dat ik eigenlijk niet als fysiotherapeut wil werken.
Als ondernemer heb ik ook gefaald omdat ik niet commercieel talent heb.

Vragen
Wat moet ik nu doen?
Ik sta nu stil, maar wil meer.

Wensen
Ik wens dat ik duidelijkheid krijg over wat ik wil, wat er praktisch mogelijk is en wat ik daarvoor moet doen. Ik wens dat ik weer zelfvertrouwen krijg en het gevoel van falen achter me kan laten. Ik wil weer kracht en moed voelen en energiek nieuwe stappen zetten in mijn carrière.

geslacht: vrouw


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht om te zoeken naar werk dat bij mijn gezondheid past
Plaats: Deurne Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Na 20 jaar WIA is deze per direct stopgezet na een herkeuring. Ik heb zo goed als geen werkervaring, wel een MBO niveau 3 diploma dierverzorging. Ik ben medisch beperkt in de zin dat ik 2 auto-ongelukken heb gehad en daar whiplash, chr... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik vastloop in mijn werk en wil ontdekken wat mijn mogelijkheden zijn
Plaats: Meteren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik loop vast in mijn werk. Zit niet meer op mijn plek. Wil ontdekken wat bij mij past en welke mogelijkheden er zijn. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: man Leeftijd: 42 Opleidingsniveau: mbo Huidige baan:medewerker meld... » meer
Loopbaancoach gezocht om te adviseren rondom vinden van eerste baan
Plaats: Groningen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb ruim een jaar geleden mijn bachelor werktuigbouwkunde behaald. Wegens omstandigheden heb ik na mijn studie ee pauze genomen en nu ben ik van plan om werk te zoeken. Ik kan moeilijk een baan vinden in mijn woonomgeving waar ik... » meer
Loopbaancoach gezocht voor begeleiding bij carrireswitch
Plaats: Noordwijkerhout Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Met mijn achtergrond in filosofie, neurowetenschap, en duurzaamheid wil ik de overstap maken naar werk in de AI industrie. Ik heb al enige vooropleiding, maar vrijwel alle vacatures vereisen meerdere jaren ervaring in IT. Bij ... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik loop vast in mn werk, maar weet niet wat ik wel wil
Plaats: Someren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Momenteel,en eigenlijk altijd als servicemonteur werkzaam geweest maar nadat ik in 2023, na 15 jaar ontslag heb genomen en inmiddels bij het 2e bedrijf werk ben ik erachter dat ik toch iets anders wil dan servicemonteur. Daar loop ik ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026