Loopbaancoach gezocht om mij te helpen het roer om te gooien
20 oktober 2016
Lisse Zuid-Holland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om mij te helpen het roer om te gooien
Toelichting op de werkzaamheden
De afgelopen 11 jaar heb ik in het theater gewerkt. Als acteur en als Director. Het theater heeft steeds minder mijn hart en ik merk dat ik de praktische problemen (in de rij staan voor banen, het groeiende belang van Social Media en populariteit etc) de overhand nemen.
Ik heb sterk de behoefte om het roer om te gooien. Een aantal jaar geleden heb ik les gegeven in het speciaal onderwijs, een workshop. Dit heeft een zaadje gepland, ik vond dit namelijk te gek om te doen. Graag zou ik in deze sector willen werken. Nu zit ik met het volgende; moet ik daarvoor een opleiding doen (SPH oid) of is het mogelijk om daar in te stromen. Ik heb geen idee.
Toelichting op mijn situatie
Ik ben 31 jaar oud, heb een zoontje van 3.
Uw geslacht: man
Deadline: graag zo spoedig mogelijk
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »