Loopbaancoach gezocht: eindelijk ingeloot voor Psychomotische therapie en bewegingsagogie, twijfel over keuze opleiding
10 november 2016
Mildam Friesland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: eindelijk ingeloot voor Psychomotische therapie en bewegingsagogie, twijfel over keuze opleiding
Toelichting op de situatie
In 2013 ben ik gezakt voor de havo, toen ben ik in 2014 geslaagd voor de havo.
Ik wou toen heel graag psychomotorische therapie en bewegingsagogie doen, maar in het jaar dat ik slaagde voor havo werd ik uitgeloot. Toen ben ik begonnen met m'n tweede keuze Sportkunde. Ik wist van te voren dat dit niet de opleiding was die ik wou dus ben ik gestopt.
In 2016 werd ik dan eindelijk ingeloot voor Psychomotische therapie en bewegingsagogie, alleen nu twijfel ik heel erg over de opleiding. Ik denk er nu over na om het jaar af te maken en dan m'n propedeuse te halen en dan een andere opleiding te gaan doen.
Ik hoop dat u mij hier verder mee kunt helpen!
Soort coaching: loopbaancoaching
Geslacht: vrouw
Opleiding: Psychomotische therapie en bewegingsagogie (1e jaar)
Werk: nvt
Deadline: op korte termijn
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »