Loopbaancoach gezocht: Ik ben herstellende van een burnout, moet aan de slag, maar zou het liefst voor mezelf beginnen


28 november 2016
Halsteren
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht: Ik ben herstellende van een burnout, moet aan de slag, maar zou het liefst voor mezelf beginnen

Plaats: Halsteren

Soort coaching: loopbaancoaching

Toelichting op de situatie
Geachte,
Op dit moment zit ik in de bijstand. Al een aantal jaar. Ik heb het gevoel nog altijd last van een burnout te hebben. De gemeente wil mij graag aan het werk zien.
Ik ben een tijdje aan het werk geweest via een soort proefplaatsing (parttime, 20u) hier in de buurt. Dit ging goed voor ongeveer 3 maanden. Ik werd steeds moe en ik kreeg allerlei spanningsklachten.
Ik ben bij de GGZ al heel lang in behandeling. Echter zij hebben me nooit echt vooruit kunnen helpen.
Ik ben echt op zoek naar passend werk, of liever nog, het starten van een eigen internet bedrijf. Ik vraag me wel af of ik wel geschikt voor dit laatste ben. Ik heb het idee dat ik geen doorzetter ben, maar het idee van de vrijheid waardeer ik meer dan wat dan ook. De kennis en wil om iets te starten is zeker aanwezig.
Een groot probleem zijn financiën. Ik begrijp dat ik wellicht een offerte krijg, maar wat zijn mijn opties om dat te kunnen betalen?

Zoals u ziet kamp ik met verschillende dingen. Ik heb weinig energie, de gemeente die mij pushed om te integreren en te werken (terwijl ik me af vraag of dit wel het juiste moment daarvoor is) en het verlangen om iets voor mij zelf te beginnen.
Ik weet dat ik een creatief iemand ben, die graag concepten maakt en uitwerkt, maar de routine en onderhoud van deze projecten zeer tegen ziet zitten.
Ik heb wel een MBO4 afgerond en een Propedeuse. Maar ik weet op dit moment niet hoe ik uit deze situatie kan geraken.
Alvast bedankt.
Groeten,

Soort coaching: loopbaancoaching
Geslacht: man
Leeftijd: 31
Opleiding: Grafisch Vormgeving MBO4, HBO Propedeuse Communicatie
Laatste baan voor burnout: magazijnmedewerker
Subsidie: Misschien mogelijk via gemeente, ik ben aanvullend verzekerd

Deadline: op korte termijn


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht: wil graag weer aan het werk, liefst in uitvaartbranche
Plaats: Amersfoort Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb op dit moment een uitkering maar wil graag weer gaan werken, zou graag de uitvaartbranche in willen gaan omdat ik dat al heel lang wil. Ik zoek hier hulp bij. --- Geslacht: vrouw Leeftijd: Opleidingsniveau: Huidige... » meer
Loopbaancoach gezocht: door een blessure aan mijn knie kan ik mijn huidige werkzaamheden niet meer volledig doen
Plaats: Alphen aan den Rijn Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Door een blessure aan mijn knie kan ik mijn huidige werkzaamheden niet meer volledig doen en heb daardoor andere werkzaamheden maar wil daarom iets anders gaan doen en het liefst voor de gemeente Waddinxveen Werksitua... » meer
Loopbaancoach gezocht voor oefenen belangrijk sollicitatiegesprek op 28 januari
Plaats: Malden Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Op zoek naar een geschikte persoon die sollicitatiegesprek kan oefenen. Dit in verband met laatste gesprek op 28 januari met afdelingschef/directeur en de financiële man. Gaat om een functie op de financiële afdeling. Voorkeur voor een man die jui... » meer
Loopbaancoach gezocht: na onderbreking carrière wil ik weer gaan werken, hoe pak ik dat aan?
Plaats: Houten Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben een vrouw die na een succesvolle carriere in de finance heb abrupt moeten stoppen met werken om mijn zoon, en daarna gezinslid te helpen (mantelzorger). Ik ben nu bijna 60 en ik wou graag weer gaan parttime werken in een finan... » meer
Loopbaancoach gezocht voor nieuwe richting na ondernemerschap in veranderende tijden
Plaats: Amsterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben een man van 44, woon in Amsterdam met vrouw en 2 kinderen van 11 en 7. Na het behalen van mijn master bij media en cultuur aan de universiteit van Amsterdam ben ik een eigen bedrijf begonnen in 2005 dat animaties en elearni... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026