Mediator gezocht voor het maken van een duidelijke bezoekregeling met onze dochters van 9 en 6 jaar


28 november 2016
Weert
Limburg

Vakgebied Mediation
Partijen:
Nog niet alle betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Mediator gezocht voor het maken van een duidelijke bezoekregeling met onze dochters van 9 en 6 jaar

Plats: Weert

Soort mediation: Ouderschapsplan/bezoekregeling

Toelichting:
Geachte dames, heren.
Met dit schrijven zoek ik hulp bij een vervelende kwestie. Waar ik moet toe geven helemaal vast te zitten. Het gaat over een normale bezoek regeling vo or onze dochters. Al 14 jaar was de relatie al onstabiel , maar nu is het al 3 jaar voorbij. Onze dochters zijn nu 9 en 6 jaar. Hoe goed we ons best ook doen, tot een normale regeling komt het niet.

U begrijpt dat het geen gezonde situatie is voor de meisjes, en ik maak me dan ook zorgen. Meerdere malen heeft de vader, de kinderen zonder reden niet meer opgezocht of enige vorm van contact gehad. Dit brengt grote verwarring en verdriet bij ons. D e periodes worden ook steeds langer. Het begon met een maand verdwijnen , tot de laatste die een jaar duurde.

Bij al de keren dat de vader zich weer meldde, heb ik, ondanks mijn eigen frustratie en verdriet over de situatie, m'n best gedaan en meegewerkt aan de relatie tussen vader en de kinderen. Dat ging zover van ze zelf brengen, halen en het betalen van uitjes die hij dan kon doen. Mijn belang lag bij het geluk van de meisjes. Ook het feit dat vader een fantastische vader is en kan zijn, wil ik de meiden niet ontnemen. Ik ben ervan overtuigd dat vader van zijn kinderen houd en een goeie relatie wil. Ben ervan overtuigd dat hij een goeie rol samen met mij kan s pelen in hun leven.

Maar na de vele teleurstellingen , zit ook ik vast en zie geen oplossing meer. Ik zou al het contact kunnen verbreken, aangezien hij ze nooit heeft erkend, nooit financieel heeft bijgedragen en ik volledig e voogdij heb. Toch wil ik dit niet, in het belang van de meiden. Die hebben hun vader toch nodig. Mijn hulpvraag is geen financiele hulp maar een redelijke bezoek regeling waar hij zich dan echt aan moet houden. Een soort stok achter de deur voor ons allemaal.

Heb de hulp van een mediator nodig aangezien vader en ik ondertussen niet eens communiceren, en ook ik niet meer zo goed van vertrouwen ben in afspraken die we samen maakten. Ik hoop dat u mij en mijn gezin kan helpen. En hoor graag van u terug.

Met vriendelijke groet

Deadline: opr korte termijn


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij maken van afspraken rondom verdeling van huis na uit elkaar gaan
Plaats: Venlo Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp, ook psychologisch, bij het op papier zetten van afspraken na uit elkaar gaan van relatie. Beste, mijn ex en ik zijn uit elkaar. We worden het niet eens over de verdeling van het huis. Wij zijn samenlevers zonder contract en hebben samen het h... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van Echtscheiding
Plaats: Lelystad Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. Echtscheiding met kinderen en koopwoning. Partners zijn het grotendeels eens qua verdeling. --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag ... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van Echtscheiding
Plaats: Warmenhuizen Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. Onze situatie Aanvraag echtscheiding mediator. Getrouwd in gemeenschap van goederen. Relatie tussen partners is goed. --- Beide partijen zijn akkoord... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van co-ouderschap
Plaats: Weesp Toelichting op de werkzaamheden De scheiding is voltrokken echter gaat het co ouderschap zeer moeizaam, daar willen we graag begeleiding bij --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van Echtscheiding
Plaats: Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. Wil scheiden zonder trammelant --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025