Relatietherapeut gezocht (liefst niet in de buurt) om keuzes te maken, we hebben veel meegemaakt, de liefde is er


1 december 2016
Zwijndrecht
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht (liefst niet in de buurt) om keuzes te maken, we hebben veel meegemaakt, de liefde is er

Toelichting op de situatie
Mijn partner en ik hebben een 9 jarige relatie achter de rug.
Partner heeft meerdere nare ervaringen achter de rug. (vader overleden, zijn ex heeft hem financieel beschadigd, zijn moeder heeft overlijden van vader niet verwerkt en eist haar zoon op, ik kreeg een miskraam, moeder maakt ruzie met mij, geen echte woning te bieden maar inpandig)

Partner is een moeilijke prater. Ik ben een makkelijke prater.
Partner staat onder druk van derden met name situatie moeder (belofte aan vader gedaan goed voor moeder te zorgen)
Partner benoemd, het ligt niet aan jou. Ik heb het niet op een rijtje. Erkent fouten, spijt van sommige fouten maar doet wat hij zelf vindt en wil.

Ik ben sinds twee jaar weggestuurd bij mijn partner. Smeekte te blijven lukte niet. Ik heb nooit begrepen omdat we het samen juist altijd goed hadden. Veel geduld gehad, weet dat bovenstaande heel veel en heel zwaar voor hem is geweest. Kon daar de eerst anderhalf jaar doorheen kijken. Half jaar geleden niet meer. Gevoel dat ik aan lijntje word gehouden. Geen gehoor aan emoties. doet eigen zin. Na operatie van miskraam, na alle afwijzingen zonder meteen weten waarom. Na mensen die mij bewust kwetsten heb ik de keuze gemaakt de deur te sluiten. tTen ik dat deed kwam mijn partner aankloppen.

Er is liefde tussen ons, altijd geweest. maar we hebben beiden een ander beeld van hoe we tot elkaar kunnen komen en wat daarvoor nodig is. Partner heeft al die tijd niet willen praten. Benoemd dat psychologen etc. zielenknijpers zijn.
Zegt zelf een 'praatmaat' te hebben. Ik ben zelf naar een psycholoog geweest om hem te kunnen begrijpen. Echter wist ik wel goed wat ik wilde en nodig had. En daar kwam uit dat ik daarin mijn keuze moest maken. Dat was stoppen mezelf te pesten. Ik heb dit gedaan maar toen mijn partner weer voor mijn neus stond een maand later voelde ik direct mijn liefde voor hem terug.

Na ruzies en meningsverschillen heb ik benoemd dat ik het belangrijk vind dat wij hulp krijgen bij het maken van de juiste keuzes. Mijn partner staat er nu open voor. Echter wil hij graag onafhankelijke personen. en het liefst niet in de buurt. Hij woont in Varik en ik in Zwijndrecht zo ben ik bij jullie terecht gekomen.
Kunnen jullie mij/hem informeren?
met vriendelijke groet,

Soort coaching: relatietherapie

Deadline:


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht vooral ook voor het omgaan met een autistische partner, veel spanning en onbegrip ook
Plaats: Ede Soort coaching: relatietherapie Toelichting Zowel het omgaan met een partner met autisme alswel het omgaan als autistisch partner met een 'normaal' iemand. Veel spanningen, onenigheden over de kleinste dingen, onbegrip en niet begrepen voelen We zijn sinds begin 2022 bijelkaar en sinds begin 2... » meer
Relatietherapeut gezocht om samen aan verslavingsproblematiek te werken en de keuze voor partner om te blijven of weg te gaan
Plaats: Steenbergen Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik (man) ben vreemd gegaan en mijn partner (vrouw) heeft dit ontdekt. Dit vreemdgaan is een groot deel van onze relatie bezig en heeft de vorm van een aangegeven grens met porno overgaan maar voornamelijk praten en plaatjes delen met vrouwen online op so... » meer
Relatietherapeut gezocht ivm overspel en relatie met een ander (20 jaar getrouwd)
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Overspel, relatie met een ander Islamitische huwelijk van ruim 20 jaar Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht (spoed) ivm diepe relationele crisis en emotionele onveiligheid
Plaats: Rijkevoort Soort coaching: relatietherapie Toelichting Graag zou ik samen met mijn partner op korte termijn willen starten met EFT-relatietherapie. Mijn partner en ik zijn inmiddels 27,5 jaar samen en we hebben twee kinderen van 18 en 14 jaar thuis wonen. Op dit moment zitten we in een diepe relationele cris... » meer
Relatietherapeut gezocht ivm ruzie rond communicatie en vertrouwen
Plaats: Fijnaart, Breda is prima als locatie. Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ruzies rond communicatie en vertrouwen. Beide partners meerbegaafd, eentje ADHD. Vanuit mij: Gesprekken voelen als een monoloog waarbij hij amper tot niet reageert. Van zodra ik klaar ben met praten, begint hij over iets comp... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026