Relatietherapeut gezocht (liefst niet in de buurt) om keuzes te maken, we hebben veel meegemaakt, de liefde is er


1 december 2016
Zwijndrecht
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht (liefst niet in de buurt) om keuzes te maken, we hebben veel meegemaakt, de liefde is er

Toelichting op de situatie
Mijn partner en ik hebben een 9 jarige relatie achter de rug.
Partner heeft meerdere nare ervaringen achter de rug. (vader overleden, zijn ex heeft hem financieel beschadigd, zijn moeder heeft overlijden van vader niet verwerkt en eist haar zoon op, ik kreeg een miskraam, moeder maakt ruzie met mij, geen echte woning te bieden maar inpandig)

Partner is een moeilijke prater. Ik ben een makkelijke prater.
Partner staat onder druk van derden met name situatie moeder (belofte aan vader gedaan goed voor moeder te zorgen)
Partner benoemd, het ligt niet aan jou. Ik heb het niet op een rijtje. Erkent fouten, spijt van sommige fouten maar doet wat hij zelf vindt en wil.

Ik ben sinds twee jaar weggestuurd bij mijn partner. Smeekte te blijven lukte niet. Ik heb nooit begrepen omdat we het samen juist altijd goed hadden. Veel geduld gehad, weet dat bovenstaande heel veel en heel zwaar voor hem is geweest. Kon daar de eerst anderhalf jaar doorheen kijken. Half jaar geleden niet meer. Gevoel dat ik aan lijntje word gehouden. Geen gehoor aan emoties. doet eigen zin. Na operatie van miskraam, na alle afwijzingen zonder meteen weten waarom. Na mensen die mij bewust kwetsten heb ik de keuze gemaakt de deur te sluiten. tTen ik dat deed kwam mijn partner aankloppen.

Er is liefde tussen ons, altijd geweest. maar we hebben beiden een ander beeld van hoe we tot elkaar kunnen komen en wat daarvoor nodig is. Partner heeft al die tijd niet willen praten. Benoemd dat psychologen etc. zielenknijpers zijn.
Zegt zelf een 'praatmaat' te hebben. Ik ben zelf naar een psycholoog geweest om hem te kunnen begrijpen. Echter wist ik wel goed wat ik wilde en nodig had. En daar kwam uit dat ik daarin mijn keuze moest maken. Dat was stoppen mezelf te pesten. Ik heb dit gedaan maar toen mijn partner weer voor mijn neus stond een maand later voelde ik direct mijn liefde voor hem terug.

Na ruzies en meningsverschillen heb ik benoemd dat ik het belangrijk vind dat wij hulp krijgen bij het maken van de juiste keuzes. Mijn partner staat er nu open voor. Echter wil hij graag onafhankelijke personen. en het liefst niet in de buurt. Hij woont in Varik en ik in Zwijndrecht zo ben ik bij jullie terecht gekomen.
Kunnen jullie mij/hem informeren?
met vriendelijke groet,

Soort coaching: relatietherapie

Deadline:


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat we echt in een dip zitten en we onze relatie willen redden
Plaats: Dronten Soort coaching: relatietherapie Toelichting Goedendag, Ik ben een man, 40 jaar oud. We hebben een relatie van 15 jaar en 2 jaar zijn we getrouwd. Mijn vrouw is 35 jaar en we hebben 2 kinderen van 6 en 12 jaar oud. Nu zitten wij in een echte dip. Mijn vrouw zegt dat ze op is in onze relatie en... » meer
Relatietherapeut gezocht: vermoeden van autisme/add; we zoeken hier handvatten voor
Plaats: Teteringen Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn man en ik zouden graag een intake inplannen voor relatietherapie. We zijn 3,5 jaar samen en hebben een kleine meid sinds juni vorig jaar. Mijn man en ik vermoeden dat hij op het autisme/add spectrum zit en we zouden hier graag handvatten bij ontdekke... » meer
Relatietherapeut gezocht: slechte communicatie, geen begrip, de relatie is helemaal vast gelopen
Plaats: Amsterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting De problemen zijn slechte communicatie, geen begrip, we voelen ons beiden niet gehoord, de relatie is helemaal vast/stuk gelopen, staan op het punt uit elkaar te gaan, extreem heftige ruzies en uitbarstingen. 25 jaar samen 2 kinderen van 16 en 9 jaar ... » meer
Relatietherapeut gezocht (engelstalig) om de verbinding tussen ons te herstellen
Plaats: Eindhoven Soort coaching: relatietherapie Toelichting Hi, me and my girlfriend are looking for professional help to recover our connection and more natural intimacy. We love each other a lot, but there are some aspects of our relationship that we are not being able to work out by ourselves. Please let me know... » meer
Relatietherapeut gezocht om beter te leren communiceren en escalatie en terugtrekken te doorbreken
Plaats: Delft Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn man en ik zijn op zoek naar relatietherapie waarin autisme/neurodivergentie mogelijk een rol speelt. We hebben recent op een punt gestaan waarop we niet goed meer wisten hoe we samen verder moesten. Inmiddels willen we allebei onderzoeken of we de relati... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026