Relatietherapeut gezocht: voor onze dochter willen we het nog proberen met therapie
8 december 2016
Kerkrade Limburg
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Relatietherapeut gezocht: voor onze dochter willen we het nog proberen met therapie
Plaats: Kerkrade
Soort coaching: relatietherapie
Toelichting:
We zijn ver uit elkaar gegroeid en we zijn het werkelijk nergens over eens en iedere discussie barst uit tot een grote ruzie.
We kunnen ons dan ook niet beheersen in het bij zijn van onze dochter. Ik wil eigenlijk niet meer maar onze dochter gaat er kapot aan. Daarom wil ik het voor mijn dochter nog eens proberen en is dit onze enige manier want we proberen het al jaren en dan gaat het weer even goed en dan is het weer mis.
Deadline: op korte termijn
Relatietherapeut nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »