Loopbaancoach gezocht: ik krijg erg goede beoordelingen, maar heb het gevoel dat ik niet de juiste kant op ga
12 december 2016
Minnertsga Friesland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: ik krijg erg goede beoordelingen, maar heb het gevoel dat ik niet de juiste kant op ga
Plaats: Minnertsga
Soort coaching: loopbaancoaching
Toelichting:
Na mijn MBO en HBO elektrotechniek opleidingen te hebben afgerond ben ik sinds 2010 werkzaam als PLC programmeur (programmeur voor industriële machines). Ik krijg altijd erg goede beoordelingen dus dat gaat eigenlijk best goed. Toch heb ik niet het gevoel dat ik de juiste kant op ga.
Na mijn opleiding ben ik een jaar werkzaam geweest als service monteur. Ik vond dat erg leuk, maar ik miste de diepgang. Nu heb ik wel die diepgang, maar nu mis ik de praktische kant. Of misschien moet ik ook wel helemaal iets anders gaan doen?
Het probleem is kortweg dat ik niet goed weet wat ik wil.
Ik probeer dat helder te krijgen, maar ik merk dat ik daar wel hulp bij kan gebruiken.
Kunt u daar iets in betekenen?
Geslacht: Man
Leeftijd: 32
Opleiding: MBO en HBO elektrotechniek
Huidige functie: programmeur voor industriële machines
Deadline: Op korte termijn
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »