Boekhouder gezocht voor belastingen Goude handdruk BV en VOF: Bedrijfsopleiding en -training
Stad: Hoorn
Urgentie: per direct
Diensten: jaarrekening,omzetbelasting
Rechtsvorm: VOF + BV
Type: zakelijk
Branche: Trainingsbureau
Jaaromzet: 50.000-100.000 euro
Criterium: -
Aanlevering: Alles van de VOF staat in een online boekhoudprogramma (mrBillie) waar je als boekhouder dan bij kunt voor een check.
In het boekhoudprogramma koppel ik per kwartaal:
uitgaande facturen (ook daarin aangemaakt) aan de binnengekomen betalingen (bankmutaties)
bonnen aan pintransacties
We zijn een man-vrouw VOF
Graag willen we wat hulp elk kwartaal met een laatste check voor de aangifte. Verder wat advies over evt andere aftrekposten, bv zoals met auto of andere handige weetjes die wij over het hoofd zien. Onze laatste
boekhouder was een vriendin van mij, CFO van een internationaal bedrijf, maar wist geen specifieke ZZP dingen zoals dat je wel btw rekent op reiskosten.
Daarnaast hebben we onze prive jaaraangifte, 1 keer per jaar 2 boekingen van een BV naar prive en andersom (wegens 'gouden handdruk' , geld in BV gezet wat we uitlenen aan onszelf, zijn 2 postjes per jaar)
Aantal personeel: Geen, wij zijn met zijn twee eigenaar
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »