Toelichting:
Belastingaangifte voor mij en mijn partner (beiden in loondienst), vanaf 07-11-2016 zijn wij fiscaal partner. In oktober 2016 mijn appartement verkocht met restschuld en in november 2016 samen een andere woning aangekocht. Omdat we nu dus met 1) fiscaal partnerschap, 2) verkoop woning en 3) aankoop woning te maken hebben willen wij dit niet zelf allemaal uitzoeken maar dit voor ons laten doen. Ik verneem graag wat hiervoor ongeveer de kosten zullen zijn.
Bij voorbaat dank.
Type aanvraag: particulier
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »