Loopbaancoach gezocht: ik heb te weinig aan scholing gedaan om ander werk te vinden en welk werk?!
26 januari 2017
Nijverdal Overijssel
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: ik heb te weinig aan scholing gedaan om ander werk te vinden en welk werk?!
Plaats: Nijverdal
Soort coaching: loopbaanhulp
Toelichting:
Hallo,
Ik werk ongeveer 1,5 jaar als productiemedewerker via Randstad bij een bedrijf in de melkpoederindustrie. Dit detacheringscontract loopt tot 30-6-2017 en dan moet het bedrijf de keuze hebben gemaakt of men mij wil behouden. In dit werk loopt het, wat mij betreft, niet altijd naar wens.
Ik ben 45 jaar en heb de laatste 2 jaar NHA scholingen gevolgd tot MBO niveau.Ik volg nu nog een NHA cursus Engels voor beginners voor gebruik binnen SAP ERP software programma's (veel gebruikt binnen distributiecentra / warehouses).
Nu heb ik voor mijzelf het idee dat ik te weinig aan scholing heb gedaan om gemakkelijk ergens anders aan het werk te kunnen. Maar waar.daar ben ik voor mijzelf nog niet achter gekomen.
Ik wil dan ook graag een keer bij jullie komen praten over advies wat het beste is om te doen.
Ook zou ik dan graag willen weten hoeveel mij jullie advies kost.
Met vriendelijke groet
Geslacht: Man
Leeftijd: 45
Opleiding: MBO
Huidige functie: productiemedewerker
Deadline: op korte termijn
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »