Mediator gezocht: Ik vertrek naar Denemarken en zou mijn dochtertje meenemen, nu stemt ex-partner niet meer in


27 januari 2017
Diemen
Noord-Holland

Vakgebied Mediation
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter

Omschrijving

Mediator gezocht: Ik vertrek naar Denemarken en zou mijn dochtertje meenemen, nu stemt ex-partner niet meer in

Mijn ex en ik zijn sinds november 2016 gescheiden.

Ik heb per 5 juli 2017 een baan aangeboden gekregen in Aarhus, Denemarken. Tevens heb ik een platencontract aangeboden gekregen n.a.v. de opnames van mijn album. Omdat ik op dit moment bij mijn ouders woon en een baantje heb als schoonmaakster bij de Albert Heijn is dit natuurlijk een geweldige kans.

Momenteel ben ik in onderhandeling met zowel de potentiële werkgever, de platenmaatschappij als een aantal verhuurders voor een woning daar. Denemarken staat bekend om het goede zorgstelsel en het onderwijs dat gratis toegankelijk is voor iedereen. Ik ben hier al een geruime tijd mee bezig, maar nu pas begint het enigszins werkelijk te worden.

Ik heb met mijn ex overlegd om ons dochtertje van 2 mee te nemen, dit vanwege haar toekomst en studeermogelijkheden, haar leeftijd, de rust en ruimte in het land en mijn eigen toekomst. Echter was Jasper voorheen eigenlijk heel positief en supportive, moedigde mijn idee aan om mij in maart te gaan oriënteren (ik ga twee weken naar Aarhus in maart samen met mijn dochtertje), maar nu het moment daar is dat er echt een keuze moet worden gemaakt, is hij 180 graden omgedraaid. Zij moet nu van hem in Nederland blijven en hij wil de volledige zorg op zich nemen en verdelen met zijn ouders.

Dit doet mij natuurlijk best wel zeer. Want waar hij eerst aangaf dat hij mijn dochter twee keer per maand wilde blijven zien, is het nu uitgemond in dat zij hier moet blijven en hij het volledige gezag wil. Ik heb hem meerdere dingen aangeboden, waaronder dat het voor mij geen enkel punt is om heen en weer te rijden naar Nederland als dat moet en ze wat mij betreft ook alle vakanties bij hem is, maar hij is absoluut niet bereid om mee te denken.

Omgerekend kwam het er op neer dat hij haar in plaats van 78 dagen per jaar (2 weekenden per maand) haar juist daardoor veel meer zou gaan zien. Echter houdt hij zijn poot nu stijf.

Ik wil daarom voor vervangende toestemming gaan, omdat ik op deze manier niet mijn leven kan opbouwen als hij weigert uberhaupt mee te denken, maar wellicht dat er via Mediation toch nog iets mogelijk is.

Toen ik tijdens de scheiding afstand deed van de partneralimentatie en alles omtrent pensioen, overlijden en de woning - hield ik rekening met hem ookal had ik geen eigen huis meer, moest ik mijn dochter vanaf mei onderhouden van 600,- euro in de maand, zonder recht op bijstand of wat ademruimte vanuit alimentatie (welke hij pas vanaf December is gaan betalen) en heb ik hem moeten vragen of hij een keer kleding voor haar wilde betalen.

Ik wil heel graag hem tegemoet komen, omdat een kind het recht heeft haar vader te kunnen zien, maar ik krijg nu de kans (als hoofdverzorgster daar ze bij mij woont) om een goed leven op te bouwen, niet meer afhankelijk te zijn van mijn ouders of een regering/instantie.

Kunt u mij hier alstublieft bij helpen, want ik sta zo ontzettend alleen in dit hele verhaal en ik weet gewoon niet meer waar ik wat dat betreft nog sta. Ik heb helaas zeer weinig mensen om me heen die dicht bij me staan en mijn keuze steunen...


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor bemiddeling bij familieconflict, er is veel pijn bij iedereen, graag vrede terugbrengen
Toelichting op de werkzaamheden Mijn familie die bestaat uit mijn ouders, broers en zus zitten in een conflict. Ze nemen elkaar veel kwalijk, wordt niet gepraat, er heerst veel pijn bij iedereen. Ik ben de jongste van de 4 kinderen en heb met niemand conflict en ik zie een bemiddelaar als een laatste optie om iedereen ... » meer
Mediator gezocht voor bemiddelen/mediation tussen 2 broers die al jaren niet meer met elkaar praten maar dat wel willen
Toelichting Hi, mijn broer en ik spreken al jaren niet meer met elkaar. Nu zijn we er beiden aan toe om te zoeken naar een vorm waarin we mogelijk weer beiden naar familiebijeenkomsten kunnen gaan en/of hier zelf met elkaar afspraken over kunnen maken zodat de rest van het ouderlijk gezin hier minder last van ervaart.... » meer
Mediator gezocht voor hulp bij het verdelen van vastgoed bij een erfenis
Toelichting op de werkzaamheden Graag een mediator die kan helpen en bemiddelen bij een verdeling van een erfenis met vastgoed.... » meer
Mediator gezocht voor een conflict tussen ons en de ijsvereniging
Toelichting We are in conflict with the board of our figure ice skating club. On 10 May we will have a meeting and we need an independent chair and minute writer. Therefore I am contacting you asking if you can help us with this. Taal The meeting will be in Dutch. Deadline Binnen 1 maand Bedrijf IJsverenig... » meer
Mediator gezocht om te bemiddelen bij conflict tussen vader en moeder van een 11-jarig kind
Mediation omtrent familieconflict. Graag jullie advies en hoe jullie te werk gaan. Situatie: Er is sprake van een conflict tussen de vader en moeder van een 11-jarig kind. De ouders hebben hun afspraken in het verleden nooit formeel vastgelegd en de vader heeft het kind niet officieel erkend. Desondanks is er geduren... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026