Assertiviteitstrainer gezocht voor een assertiviteitstraining om overbelasting op het werk te voorkomen
1 februari 2017
Geulle Limburg
Vakgebied Coaching
Locatie:
Op vaste locatie
Locatie:
Op vaste locatie
Omschrijving
Assertiviteitstrainer gezocht voor een assertiviteitstraining om overbelasting op het werk te voorkomen
Toelichting op de situatie
Hallo,
Ik zou graag een assertiviteitscursus bij u willen volgen, zodat ik mezelf op mijn werk kan beschermen tegen overbelasting. Ik heb de opleiding tot doktersassistente gedaan en werk momenteel bij een gezondheidscentrum als doktersassistente.
Ik ben 27 jaar oud en werk bij mijn huidige werkgever sinds 2009.
Met vriendelijke groet,
Soort coaching: assertiviteit
Geslacht: vrouw
Deadline: op korte termijn
Coach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »