Relatietherapeut gervaagd om ons te helpen beter te communiceren in onze relatie


2 maart 2017
Dalfsen
Overijssel

Vakgebied Coaching
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Relatietherapeut gervaagd om ons te helpen beter te communiceren in onze relatie

Toelichting op onze situatie
Ons probleem is dat wij inmiddels niet meer kunnen communiceren.
Beiden zijn wij gekwetst en iedere opmerking van de ander valt verkeerd, ook al is die regelmatig goed bedoeld (van beide kanten worden pogingen gedaan).
Deels veroorzaakt m.i. door het feit dat wij beiden competitief zijn ingesteld en niet willen onder doen voor de ander. Daarbij werken wij samen in ons eigen bedrijf.
We zijn erg druk en hebben veel aan ons hoofd. Tijd om af en toe iets samen te doen is er eigenlijk niet. We hebben nu sinds februari één dag per week samen vrij, maar zijn dan of met de kinderen, moeten klussen of andere nuttige dingen doen.
Gezellig een dagje, of minder iets samen doen zit er niet in en wordt nu ook steeds minder aantrekkelijk vanwege de constante aanvaringen.
Ik (vrouw) ben af en toe fel en zou graag dingen uitspreken (kletteren) en daarna weer verder.
Partner kan niet omgaan met die felheid en zegt dan niets meer. Dan geraken wij in een vicieuze cirkel: ik word alsmaar bozer omdat er geen reactie komt en Dhij wordt bozer omdat ik steeds fanatieker en feller wordt en distantieert zich steeds meer.


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht: door verschil in opvoedstijl drijven we van elkaar weg
Plaats: Diemen Soort coaching: relatietherapie Toelichting Door verschillen in opvoedstijlen en daarmee samenhangende confrontaties drijven we op emotioneel en relationeel gebied steeds verder van elkaar. De zoon is net 12 geworden en de uitdaging dus steeds groter. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht: we leven langs elkaar heen, komen niet tot elkaar
Plaats: Grubbenvorst Soort coaching: relatietherapie Toelichting We leven langs elkaar heen. Partner is/was verslaafd aan wiet en daarna ook alcohol. Ik heb zelf een postnatale depressie die nooit behandeld is. Het gevoel hebben niet tot elkaar te komen en juist in een cirkel te blijven hangen.. Deadline: Graag zo... » meer
Relatietherapeut gezocht: we begrijpen elkaar niet goed
Plaats: Hengelo Soort coaching: relatietherapie Toelichting Elkaar niet goed begrijpen Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht
Plaats: Papendrecht Soort coaching: relatietherapie Toelichting Relatie therapie Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht: het vertrouwen is geschaad door oneerlijkheid over verslaving
Plaats: Dokkum Soort coaching: relatietherapie Toelichting Geschaad vertrouwen Er is een geschiedenis met verslaving vanuit mijn kant. Cannabis. Ik durf niet eerlijk te zijn over dit onderwerp. 10 jaar samen , geen kinderen... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025