Loopbaancoach gezocht: Man, 24, werkzaam in horeca, stuur +/- 20 man aan en wil op zoek naar carrière switch
3 maart 2017
Venray Limburg
Vakgebied Coaching
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: Man, 24, werkzaam in horeca, stuur +/- 20 man aan en wil op zoek naar carrière switch
Plaats: Venray
Soort coaching: loopbaancoaching
Toelichting:
Beste,
Man, 24 jaar oud. Momenteel ben ik werkzaam als leidinggevende binnen een horeca bedrijf, waarbij ik ongeveer een twintig tal medewerkers in de bediening aanstuur. Boven mij heb ik nog een bedrijfsleidster en de vestigingseigenaar. Helaas zijn de kansen op doorstroom voor mij naar een hogere functie zeer gering en twijfel ik ook steeds meer of ik wel verder wil in de horeca.
Hoe ik ooit hierin terecht ben gekomen? Op mijn 15e ben ik begonnen in de afwas bij mijn vorige baan. Dit heb ik ongeveer drie jaar gedaan waarna ik door ben gestroomd naar de bediening in dit bedrijf. Toentertijd had ik net mijn HAVO opleiding afgerond en was ik begonnen aan de opleiding HBO Bedrijfskundige Informatica. Hier ben ik mee gestopt tegen het einde van het eerste les jaar. Dit omdat deze opleiding voor mij te theoretisch was en ik geen motivatie kon opbrengen om hiermee verder te gaan.
Na dit besluit ben ik full time in de bediening gaan werken bij het bedrijf waar ik al werkte. Bijna twee jaar geleden ben ik hier weg gegaan naar het bedrijf waar ik nu werk vanwege doorstroom mogelijkheden die ze mij boden en een beter salaris icm bonusregelingen (welke helaas tot op de heden nog niet in werking zijn gegaan, ondanks meerdere verzoeken hiertoe).
Afgelopen jaar heb ik een aantal pijnlijke momenten mee gemaakt in mijn persoonlijke leven die mij zeer aan het denken hebben gezet. Voornamelijk de toch wel moeilijke uren in de horeca beginnen voor mij een last te worden. Hierdoor heb ik voor mijzelf besloten op zoek te gaan naar een carrière switch. Helaas heb ik nooit echt geweten wat ik wilde en kom ik er zelf ook niet achter. Daarvoor wil ik graag hulp van buiten af inschakelen om mij hiermee te helpen.
Wat ik wel weet wat ik leuk vind om te doen? Graag blijf ik in contact met mensen, mensen van dienst zijn en helpen. Gezellig praatje maken, mensen adviseren over keuzes.
Hopelijk kunnen jullie mij hiermee helpen en mij op het goede pad zetten naar een nieuwe carrière.
Alvast bedankt!
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »