Mediator gezocht voor broedertwist van verkoop woning van Vader


27 maart 2017
Culemborg
Gelderland

Vakgebied Mediation
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Mediator gezocht voor broedertwist van verkoop woning van Vader

Waarvoor heeft u een mediator nodig?
Familie- en erfeniskwestie

Staan beide partijen achter mediation?
Ja

Toelichting op uw situatie
Broedertwist na verkoop Woning Vader

In de loop van 3-2016 t/m 3-2017 ben ik nauw betrokken geweest bij de verkoop van het huis van mijn vader als zijn vertegenwoordiger omdat hij zelf niet alles meer overziet.
Broer en zus zijn een aantal maal aan begin en het eind van het jaar aanwezig om 25 jaar verzamelde herinneringen te helpen ruimen.
Na een traject vol pieken en dalen is er een beginpunt:
1e bod: 300k
en het logische eindpunt; de overdracht van eigendom
7e bod: 470k
Inmiddels heb ik volgens plan en in overeenstemming met sr. de zorg op mij genomen en woont mijn vader sinds begin juni jl. bij mij en gezin aan, met eigen faciliteiten en opgang.
Het overzetteen en installeren van de oude heer is geheel door mijn vrouw en mijzelf geregeld en uitgevoerd
Tegen de tijd dat er een concreet verkoopbedrag gemeld wordt door mij, begint er beweging te komen: broer en zus willen gemachtigd via levenstestament-vader, willen inzage in... En zijn in het geheel toenemend aanwezig.
Om te voorkomen dat persoonlijke gevoelens en overtuigingen deze zaak verder compliceren heb ik besloten om deze zaak ter beoordeling aan een derde partij voor te leggen.
Het verschil tussen 300 en 470 verkoopprijs is al leuk. Na aftrek van lasten en kosten wordt het verschil groter: 180k - 345k.
Mijn standpunt:
165k te weten het verschil in verkoopwinst uit 300k of uit 470k claim ik op grond van uitblijvende betaling en gebleken onmogelijkheid tot bereiken overeenkomst of afspraak met opdrachtgever.

Om te voorkomen dat dit tot een juridische aangelegenheid uitgroeit is besloten om te proberen de kwestie in der minne te schikken. Daarbij dient de context en inhoudelijke situatie meegenomen in een monetaire vertaling als basis voor eindafrekening.


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor een conflict tussen ons en de ijsvereniging
Toelichting We are in conflict with the board of our figure ice skating club. On 10 May we will have a meeting and we need an independent chair and minute writer. Therefore I am contacting you asking if you can help us with this. Taal The meeting will be in Dutch. Deadline Binnen 1 maand Bedrijf IJsverenig... » meer
Mediator gezocht om te bemiddelen bij conflict tussen vader en moeder van een 11-jarig kind
Mediation omtrent familieconflict. Graag jullie advies en hoe jullie te werk gaan. Situatie: Er is sprake van een conflict tussen de vader en moeder van een 11-jarig kind. De ouders hebben hun afspraken in het verleden nooit formeel vastgelegd en de vader heeft het kind niet officieel erkend. Desondanks is er geduren... » meer
Mediator gezocht voor het bemiddelen bij een conflict tussen 2 broers
Toelichting 2 broers met een conflict, moet uitgepraat worden maar dit wordt heel heftig. Eén is heel fel en staat er vijandig in. De ander is verward maar wil wel het gesprek aan. Wil niet uitgekafferd worden. Pittig dus. In de jeugdjaren is er iets gebeurd in de vriendengroep van onze oudste. De jongste heeft i... » meer
Mediator gezocht omdat er een conflict is tussen mijn 2 dochters
Toelichting op de werkzaamheden Mijn dochters van 27 en 33 hebben een conflict en komen er niet uit met z'n 2en terwijl er veel boosheid, waanhoop en pijn is. Het conflict ligt op het persoonlijke vlak en communicatie. Ik denk dat een paar gesprekken met een mediator erbij zou kunnen helpen om duidelijkheid en meer ka... » meer
Mediator gezocht om onze gesprekken te begeleiden om zakelijke samenwerking in onze BV (50/50) goed af te sluiten: Zakelijke Dienstverlening
Toelichting op de werkzaamheden Sinds maart ben ik bezig met mijn compagnon en broer om de samenwerking voor in ieder geval 1 onderneming (BV, 50/50) op goede voet af te sluiten. Helaas wilt dit niet vlotten en zodoende zijn wij op zoek naar een partij die onze gesprekken kan begeleiden en afspraken juridisch kan vastleg... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026