Mediator gezocht gezocht om te bemiddelen bij problemen in periode dat het juist beter leek te gaan
10 april 2017
Rijen Noord-Brabant
Vakgebied Mediation
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Mediator gezocht gezocht om te bemiddelen bij problemen in periode dat het juist beter leek te gaan
Toelichting op de werkzaamheden
Mijn vrouw en ik zijn na een langslepende wat mindere periode weer naar boven aan het klimmen. Van zondag op maandag zijn we weer in een impasse gekomen, met woorden en aardig wat fysiek geduw en getrek waar onze oudste dochter bij was. Nadat dit is besproken geweest de volgende dag, is ze om onze oudste dochter van 10 die bang was dat het nog eens zou gebeuren, enkel dagen bij vrienden gaan slapen met de kids. Ik ben inmiddels tijdelijk ergens anders ingetrokken.
We zijn er allebei uit dat we hier nog wat van willen maken, en ik wil dat op de voorwaarden van mijn vrouw graag doen. Voor mij is er haast bij omdat ik nochtans de kinderen niet kan zien, omwille van het feit dat die dus blijkbaar bang zijn als wij samen zijn, met een uitschieter er bij dat de oudste bang is van mij.
Mijn vrouw wil een en ander bespreken met deze vrienden erbij, ik wil dat nochtans niet en kies liever voor een mediator omdat ik juist ook die vrienden dankbaar ben en ze erg na aan mijn hart liggen. Ik ga er vanuit dat ze er voor open staat om dit mee op te pakken met een onafhankelijke partij.
Deadline
Graag zo spoedig mogelijk
Mediator nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »