Loopbaancoach gezocht om te kijken wat ik aan kan, heb altijd lange tijd nodig om te wennen, lager niveau?
1 mei 2017
Goes Zeeland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om te kijken wat ik aan kan, heb altijd lange tijd nodig om te wennen, lager niveau?
Plaats: Goes
Toelichting
vrouw, 44 jaar, alleenstaande moeder van drie kinderen
Veel verschillende baantjes als Verkoopster in de mode gehad. Steeds zelf ontslag genomen omdat ik gevoel kreeg dat contract niet verlengd zou worden. Ik werk te langzaam en neem informatie langzaam op. (Ik ben ook de handigste niet.)
Ik word wel altijd snel aangenomen. Leuk en intelligent voorkomen ;)
Nu sinds twee maanden als verkoopster in de optiek werkzaam. Ik heb altijd lange tijd nodig om te wennen. Ik neem informatie weer langzaam op. (Is ook al gezegd door leidinggevende). Ik vind het werk wel heel interessant.
Moet ik nu WEER ander werk zoeken (ik zou het juist zo fijn vinden om ooit een vast contract te krijgen/financiële zekerheid). Lager niveau?
Graag gesprek en advies
Geslacht: Vrouw
Leeftijd: 43
Opleiding: mavo en Meao- secretarieel
Huidige functie: verkoopster in winkel
Werkervaring: receptioniste/ telefoniste/ typiste
Deadline:op korte termijn
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »