Relatietherapeut gezocht: mijn vriendin wil een 2e relatie met een man, naast onze (hoofd)relatie


16 mei 2017
Tollebeek
Flevoland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht: mijn vriendin wil een 2e relatie met een man, naast onze (hoofd)relatie

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting op de situatie
Ik en mijn vriendin zijn al jaren gelukkig samen, hebben twee kinderen een huis waar we samen in oud willen worden. Alles gaat extreem voor de zon.
We zijn allebei van mening dat monogamie onnatuurlijk is, maar daar nooit afspraken over gemaakt of iets mee gedaan. Na haar zwangerschap ging zoals normaal het libido wat omlaag.. is altijd wel een verschil geweest wat gewoon kan, en ze heeft wel eens uitgesproken dat ze er geen probleem mee zou hebben als ik die lusten ergens anders vervul.. op een gegeven moment is dit ook gebeurd, onder het mom wat niet weet wat niet deert maar het is ook geen probleem.

Mijn vriendin is heel actief, en is doordeweeks s' avonds best wel vaak weg, laatste tijd kreeg ze steeds meer energie, wat super is, komt door stoppen met de pil, leuke dingen en dus ging haar libido ook omhoog. Ze is dan ook verliefd geworden op iemand en nadat er een keer gezoend is heeft ze het me verteld.. eerst geen probleem. Maar ze is ook verliefd en houdt van hem.
Ze wil ook met hem een relatie beginnen naast die van ons... dat vind ik vrij lastig, ook omdat ik niet kan voorstellen verliefd te zijn op iemand anders dan mijn vriendin.
Ik ben dus bang, verward.. huil veel, misselijk, alles eigenlijk.

We praten nu heel veel, alle geheimen die er misschien nog waren komen naar boven dus groeien juist meer naar elkaar toe. Maar ik weet niet of ik het zou kunnen... is allemaal vroeg en niet zomaar wat. Bang om verlaten te worden wat in haar ogen niet het geval is, ik sta op de eerste plek.. maar ja, ze heeft die gevoelens wel voor die andere man.. kiest ze zelf ook niet voor. Dus ik heb niet direct nee gezegd.. ik heb eerst tijd nodig.
Maar ja, reisjes naar het buitenland waar hij mee gaat komen er ook aan. Ze wil het liefst dat ik dit zo snel mogelijk verwerk zodat zij met hem verder kan gaan...

Lastig dus... denk dat praten met een objectief iemand wie het snapt zou helpen. Misschien wil zij te snel en wil ik haar te snel iets gunnen of moet ik iets doen om haar gewoon te vertrouwen.
Daarom lijkt me gewoon ook eens met iemand anders gezamenlijk praten een goed idee, kan alleen maar beter zijn...
Sorry voor de lap tekst, maar las hoe meer info hoe beter.. mis ook vast nog wel wat ;)
Groet,

Deadline: zo snel mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat we vastlopen in bepaalde thema's en communicatie
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Wij zijn een man en een vrouw, we zijn zo ongeveer 4 jaar samen. We merken dat we vastlopen in bepaalde thema's en communicatie. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat de communicatie niet altijd even soepel gaat, boosheid ook
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Vriendin zwanger. Best wat ruis tussen elkaar. Communicatie gaat niet altijd even soepel Ik, de vriend, word ook vaak wat sneller boos of gerriteerd Zij doet op haar buurt alsof er niks aan de hand is Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht door irritaties, niet naar elkaar luisteren, samengesteld gezin, ontrouw wat jaren lang speelt
Plaats: Almere Soort coaching: relatietherapie Toelichting Nu 3 maanden uit elkaar. Ik heb hem uit huis gezet. 2 weken lang wilde hij me terug we zouden het opnieuw proberen maar door veel irritaties is dit nooit gebeurd. Nu wil ik hem heel graag terug, zoals we eigenlijk al hadden afgesproken. Hij staat er voor op... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat er sprake is van miscommunicatie, rolverdeling en onbreken van verbondenheid
Plaats: Rhoon Soort coaching: relatietherapie Toelichting Intake gesprek: man en vrouw (huwelijk) - problemen: - miscommunicatie/ de manier van communiceren - emotionele reguleren mbt kinderen ( 2 jongens van 6 en 10 jaar) - rolverdeling - ontbreken van verbondenheid Onze situatie - ongeveer 11.5 jaar samen... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat omgaan met behoeftes, teleurstelling en veiligheid inmiddels issues zijn
Plaats: Driebergen-Rijsenburg Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn vriendin (ADHD) en ik hebben nu ruim drie jaar een lat relatie. Dit gaat allemaal niet van een leien dakje. Omgaan met behoeftes, teleurstelling en veiligheid zijn inmiddels dermate issue dat we deze moeten aan gaan pakken. Ondanks dat w... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026