Relatietherapeut gezocht als laatste strohalm, het vertrouwen is beschadigd en ik maak me zorgen


29 mei 2017
Sint-Oedenrode
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht als laatste strohalm, het vertrouwen is beschadigd en ik maak me zorgen

Plaats: Sint-Oedenrode

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting
Wij zijn nu bijna 8 jaar getrouwd en hebben 3 kinderen (9, en 2 jaar oud). Mijn man en ik ondernemen af en toe dingen apart van elkaar. De afspraken die we maken bij deze uitjes neem ik serieus en hij niet. Hij is een aantal keer niet thuisgekomen. Hij vertelt omdat hij niet weet of hij wel naar huis wil omdat ik er zo over doorzeur dat hij te laat is of zich niet aan de afspraak houdt. Ik weet dat ik daarbij vaak heel boos en paniekerig ben. Ik denk dat die gevoelens ontstaan door angst.

Hij is een prima vader voor onze kids, maar neemt geen verantwoordelijkheid voor wat hij de dag ervoor doet. Meldt zich dan ziek en ik weet niet meer of ik nog energie heb om met hem te praten. Ultimatum stellen heeft geen effect.

Daarnaast maak ik me zorgen over zijn gewoonten, want in het verleden heeft hij verschillende verslavingen gehad (drugs en gokken). Op de momenten dat hij wegblijft van huis, vraag ik me af waar hij is. Hij geeft aan dat hij dan ook vaak rondrijdt en verschillende pinbetalingen bevestigen dit. Hij liegt daarbij wel over dat hij bij vrienden is of niet. Ik voel me genoodzaakt om dit soort dingen voortaan te checken, omdat ik me zorgen maak.

Beterschap beloven haalt niks meer uit en het vertrouwen is inmiddels zo beschadigd dat ik therapie als de laatste strohalm zie. Het is niet de eerste keer dat we erover zouden praten, maar het vervallen in oude patronen lijkt de boventoon te voeren bij ons.

Ik ben ten einde raad en weet niet wat er nog te redden valt.
Hopelijk kunt u helpen.

Deadline: op korte termijn


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat we uit elkaar gaan maar wel een dochter van 6 hebben en samen door moeten als ouders
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik (beiden vrouw) gaan uit elkaar. We hebben een dochter van 6. De perspectieven liggen nu extreem ver uit elkaar; ik heb haar heel veel pijn gedaan. We moeten wel samen verder als ouders. Onze situatie Wij zijn bijna 10 jaar bij elkaar ... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we opnieuw (21 jaar samen) tegen dingen aanlopen en uit negatieve cirkel willen stappen
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik hebben een relatie van 21 jaar samen. Wij hebben 3 kinderen samen(19,17,10 jaar). Wij hebben eigenlijk vanaf het begin van onze relatie struggles die zich blijven herhalen. Wij houden van elkaar maar vinden bepaalde situaties en soms oo... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we 2 uitersten in persoonlijkheden zijn en communicatie onszelf tegenwerkt
Plaats: Zuidhorn Soort coaching: relatietherapie Toelichting In het kort: Ruim 8 jaar relatie, 2 uitersten in persoonlijkheden maar haalt het beste veelal in ons naar boven. Daarnaast ons inziens wel 3 samenhangende issues: 1. Sexueel niet vrij (genoeg), mogelijk door trauma uit ver verleden (vrouw) 2. Verslaving i... » meer
Relatietherapeut gezocht voor jong samengesteld gezin, onze ruzies zijn te heftig
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Zijn jong samengesteld gezin met 4 kinderen. 3 van mij en 1 van mijn partner. We lopen steeds vaker tegen heftige ruzies aan waarin het om vaak niks helemaal uit de hand loopt. We willen beiden graag verder maar er moet wel wat veranderen maar we weten nie... » meer
Relatietherapeut gezocht: we willen graag begrip en communicatie verdiepen (verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden)
Plaats: Naarden Soort coaching: relatietherapie Toelichting Recent getrouwd, verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden. Willen graag begrip en communicatie verdiepen en niet verstrikt raken in negatieve communicatie patronen. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026