Relatietherapeut gezocht om vicieuze cirkel te doorbreken, communicatie te verbeteren en ruimte te maken voor intimiteit


6 juni 2017
Harlingen
Friesland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht om vicieuze cirkel te doorbreken, communicatie te verbeteren en ruimte te maken voor intimiteit

Plaats: Harlingen

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting
Ik vind het lastig om in een aantal regels de situatie uit te leggen. Mijn man vindt dat hij intimiteit heeft gemist in onze relatie. (in de 10 van de 13 jaar). Hierdoor is hij down en loopt hij al twee jaar bij de huisarts op zoek naar antwoorden op lichamelijke klachten.
Ik zie in dat hij stress heeft maar vind dat hij dit niet communiceert. Zo hoor ik bijvoorbeeld na maanden over een situatie met een vriend van hem die hem zodanig stress heeft bezorgd dat hij nu oxezapan tot zijn beschikking heeft voor het geval dat de stress aanval weer komt.

Ik heb al die tijd alles overgenomen thuis, ik trek het nu niet meer. Momenteel studeer ik af (Pabo) en voel mij niet gesteund. Wij hebben een dochter van 4. Ik krijg steeds de tijd van verwaarlozing tegen mij door hem terwijl ik daar niets aan kan veranderen nu.

Sinds december hebben wij soort van afgesproken om de situatie af te wachten/op te lossen. Hij was helemaal op en kon niets meer geven dus ik heb geïnvesteerd in quality time samen. Ik ben positief ingesteld en vind dat wij de afgelopen maanden flink naar elkaar toe groeien.
Afgelopen weekend even gepeild van waar staan wij nu. Alsnog brengt hij de 10 jaar verwaarlozing weer ter sprake en zegt dat een aantal goede weken het niet ongedaan maken. Ik krijg het idee dat hij er geen vertrouwen in heeft dat het nog goed en leuk kan worden. Ik begin mijn vertrouwen nu ook te verliezen en dat is nieuw voor mij.

Wij willen wel met elkaar verder maar dan moet er wel iets veranderen. Daarnaast spelen financiële problemen ook al 7 jaar een rol. Ik heb gekozen om in Nederland te blijven wonen en mijn leven verder met hem te delen. Vaak last van heimwee gehad maar het vertrouwen gehad dat onze basis goed is. Ik zie vooral dat communicatie/ verwachtingen van elkaar/ gebrek aan actieve houding het probleem is nu waardoor huishouden en simpele afspraken niet tot stand komen. Dat brengt frustratie en natuurlijk ook geen zin in intimiteit van mijn kant.

Ik zou graag deze cirkel willen doorbreken. Het lukt ons niet alleen. Wij zijn 32 en 37 jaar.

Deadline: op korte termijn


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht: we zijn de verbinding verloren, heb ineens het gevoel dat ik vrij wil zijn (heel beangstigend)
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Relatietherapie voor mij en mijn partner, 2 kleine kinderen, we zijn de verbinding verloren en bang dat het niet meer terug komt. Ik heb ineens ook het gevoel dat ik vrij wil zijn. Heel beangstigend. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht: jong stel, moeite om elkaar te begrijpen, veel meegemaakt
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting We zijn nog jong, allebei 24. Ik merk dat ik niet weet hoe ik moet communiceren en samen botsen we veel, we geven veel om elkaar en we zijn op ons laatste moment van dat we iets moeten doen om nog samen te blijven. Het gaat om religie en familie, grenzen st... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat de communicatie tussen ons niet goed verloopt
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik ben getrouwd met mijn vrouw en wij willen graag relatietherapie volgen, omdat de communicatie tussen ons niet goed verloopt en we daar graag hulp bij willen. We voelen ons allebei niet gehoord. Het lukt ons moeilijk om een rustig gesprek te voeren waar... » meer
Relatietherapeut gezocht om ervoor te zorgen dat we weer bij elkaar komen
Plaats: Dussen Soort coaching: relatietherapie Toelichting Een gesprek met mij en mijn ex om ervoor te zorgen dat we weer bij elkaar komen. Ik ben zelf vreemdgegaan en daardoor is het uit en dat is logisch, maar we kunnen alleen niet zonder elkaar. Wij lopen vooral op dit moment ermee dat we allebei heel erg veel pi... » meer
Relatietherapeut gezocht die ouders kan ondersteunen in de onderlinge communicatie en afstemming: Jeugdzorg Organisatie
Plaats: Utrecht Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik ben als therapeut betrokken bij dit gezin en ben op zoek naar een relatietherapeut die ouders kan ondersteunen in de onderlinge communicatie en afstemming en ook kan ondersteunen om de vertaling naar de opvoeding en relatie met hun dochter te maken. Ik ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026