Loopbaancoach gezocht: ik wil graag iets anders doen maar weet niet wat, moet ik me laten omscholen?
18 augustus 2017
Loon op Zand Noord-Brabant
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: ik wil graag iets anders doen maar weet niet wat, moet ik me laten omscholen?
Plaats: Loon op Zand
Soort coaching: loopbaancoaching
Toelichting:
Een noodgedwongen overstap naar een andere baan moeten maken. waar ik nu werk heb ik heel veel moeite om mijn draai te vinden. Ik wil graag iets anders doen maar weet niet wat, vandaar dat ik wil kijken wat er bij me past en of daar omscholing voor nodig is.
Geslacht: Man
Leeftijd: 34
Opleidingsniveau: HBO
Huidige functie:
Deadline: op korte termijn
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »