Mediator gezocht die het ouderschapsplan kan aanpassen; afspraken zijn onduidelijk en kinderen zijn de dupe hiervan


13 september 2017
Zoetermeer
Zuid-Holland

Vakgebied Mediation
Partijen:
De betrokken partijen staan hier achter
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Mediator gezocht die het ouderschapsplan kan aanpassen; afspraken zijn onduidelijk en kinderen zijn de dupe hiervan

Plaats: Zoetermeer

Soort mediation: aanpassen ouderschapsplan

Toelichting
Ik ben een gescheiden man. Ik zoek (in eerste instantie) een mediator omdat mijn ex heeft aangegeven het enkel via mediation te willen regelen en het tussen mijn ex en mij niet goed gaat. We hebben een ouderschapsplan en convenant, maar in de praktijk leidt dat tot heel veel ruzies omdat zaken niet goed en duidelijk zijn omschreven. Dit lijdt tot conflicten.

Bijvoorbeeld:
In het ouderschapsplan (dat wij in 2016 hebben opgesteld) hebben wij afgesproken dat de kinderen elke woensdag tot 18:30 uur bij mij zijn. Dit hebben wij zo afgesproken omdat ik zelf nog geen eigen woning had. We hebben mondeling afgesproken dat als ik een eigen woning zou hebben dat de kinderen dan woensdag op donderdag bij mij zijn. Dit is ook sinds januari 2017. De kinderen slapen woensdag op donderdag bij mij en ik breng ze naar school.
Omdat mijn ex vindt dat ik mij niet hou aan bepaalde afspraken (die onduidelijkheid die ik eerder benoemde) heeft ze per direct de woensdag op de donderdag geschrapt en mogen de kinderen niet meer blijven slapen (woensdag op donderdag).
Hier zijn de kinderen het niet mee eens (9 en 13 jaar), maar ze vertelde dat papa zich niet aan de afspraken kan houden dus dan kan blijven slapen ook niet.
Ik vind dat ze dit niet kan maken en dat ze de kinderen de dupe laat worden van onze onduidelijke afspraken. Zo zijn er nog meerdere dingen voorgevallen.

Ik ben dan ook opzoek naar een mediator die mij hierin kan helpen.

Alvast onwijs bedankt,


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht omdat wij als ouders problemen hebben met onze volwassene jongste dochter
Omschrijving Wij hebben als ouders problemen met onze volwassene jongste dochter. Ze geeft aan dat wij haar niet begrijpen, terwijl wij het wel denken en bereid zijn, goed na haar te luisteren. Wij denken dat een bemiddelaar ons allen kan helpen elkaar beter te begrijpen. Soort mediation - Ander persoonlijk conflict ... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling bij conflict met buren over groen en rommel en schutting
Plaats: Enschede Toelichting op de werkzaamheden Geschil met buurman over overgroeiende bomen/struiken, die niet alleen zorgen voor rommel, masr ook voor het ziek worden van onze hond (die de bessen opeet) en de schutting uit verband duwt. De buren willen ook meedoen aan de mediation. --- Beide partijen zijn akkoord ... » meer
Mediator gezocht voor hulp bij bemiddeling bij burenruzie over beplanting
Toelichting op de werkzaamheden Graag hulp bij bemiddeling bij volgende situatie: Het gaat om een burenruzie ivm conflict beplanting buurman dit zorgt voor overlast. Buurman heeft beplanting en houdt het niet bij, daardoor overlast bij ons. Schutting daardoor scheef, zonlicht weg door 5 meter hoge rododendrons, bessen i... » meer
Mediator gezocht voor bemiddelen bij een familie conflict betreffende zorg en vermogen
Toelichting Gaat om hulp bij bemiddelen bij een conflict binnen de familie. Zorg en vermogen familie conflict... » meer
Mediator gezocht voor onpartijdige bemiddeling (mediation) bij conflict met bestuur van jongerenvereniging
Toelichting Een goede vriend van mij heeft een conflict met (met het bestuur van) de jongerenvereniging, waar wij lid van zijn. De vereniging wil hem uitschrijven omdat hij te intens en verhit geweest zou zijn in gesprekken met een oud bestuur van +- 2 jaar geleden. Hier zouden stukken van zijn maar die kunnen/mogen we (n... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025