Loopbaancoach gezocht: moet steeds vaker spreken voor groepen, maar mijn adem stokt en ik kan nog net wat uitbrengen
18 september 2017
Doorn Utrecht
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: moet steeds vaker spreken voor groepen, maar mijn adem stokt en ik kan nog net wat uitbrengen
Plaats: Doorn
Soort coaching: gesprekstechnieken
Toelichting:
Steeds vaker moet ik spreken voor groepen. Eigenlijk vind ik het heel leuk, weet vaak mensen te inspireren met mijn verhaal. Ik spreek het liefst als onderdeel van de groep waarbij ik niet voor de groep sta maar bij ze aan tafel of tussen ze zit en niet met een powerpoint achter me. Ik ken het verhaal meestal goed is echt mijn eigen stof waar ik los over kan praten. Maar als ik voor de groep kom te staan, stokt met 3 mijn adem en weet ik dat ik nog net wat zinnen uit kan brengen. Diep ademen op dat moment lost het niet echt op. Meestal bouw ik trucjes in als vragen aan het publiek stellen of instarten van een filmpje. Maar ik zou dit zo graag oplossen. Iemand die weet hoe? Dank vast!
Grt
Geslacht: Vrouw
Opleidingsniveau: NHTV, diverse clinics op gebied van moderne marketing
Huidige functie: digitale marketing
Deadline: op korte termijn
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »