Assertiviteitstrainer gezocht voor volgen van training voor verbeteren assertiviteit in Doetinchem
30 oktober 2017
Zelhem Gelderland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Assertiviteitstrainer gezocht voor volgen van training voor verbeteren assertiviteit in Doetinchem
Plaats: Zelhem, omgeving Doetinchem
Soort coaching: assertiviteit
Toelichting op de werkzaamheden
Ik heb al tijdens mijn schooltijd problemen op sociaal vlak. Ik vind het moeilijk om contact te leggen en te onderhouden. Ik weet me geen houding te geven in bepaalde situaties, niet dat ik niet weet hoe het moet maar het lukt me niet daar naar te handelen. En ik vind het erg lastig om voor me zelf op te komen waardoor ik makkelijk afgeserveerd word.
Nu ben ik mijn baan verloren vorig jaar en ik moet dus nu solliciteren maar ik zie erg op tegen de gesprekken.
Ik wil graag direct aangeven waar mijn grenzen liggen maar ook mezelf op een goede manier presenteren. Dat zou ik graag willen leren tijdens een assertiviteitstraining. Ik ontvang graag een offerte van assertiviteitscursussen in Doetinchem.
Geslacht: vrouw
Deadline: graag zo spoedig mogelijk
Coach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »