Loopbaancoach gezocht voor hulp bij solliciteren en zoeken naar nieuwe baan
27 oktober 2017
Wagenberg Noord-Brabant
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht voor hulp bij solliciteren en zoeken naar nieuwe baan
Toelichting op de werkzaamheden
Momenteel ben ik werkzaam in de glastuinbouw. Omdat de toekomst van ons bedrijf vrij onzeker is en ik graag een hele nieuwe uitdaging zou willen aangaan, heb ik in september jl. de opleiding Telefoniste/receptioniste afgerond.
Momenteel ben ik bezig met een vervolgopleiding hiervan, namelijk administratief medewerkster. Deze opleiding hoop ik 6 december 2017 af te ronden. Daarna ga ik de opleiding secretaresse volgen.
Ik heb in het verleden VMBO kader afgerond, dat heette in die tijd nog LHNO. Daarna heb ik een twee jarige opleiding INAS afgerond.
Daarna heb ik nog 2 jaar MDGO-VZ gevolgd maar deze opleiding heb ik niet afgerond.
In het jaar 1990 ben ik begonnen met werken in de glastuinbouw, bij een chrysantenkweker. Daar heb ik 5 jaar gewerkt. Daarna heb ik me een aantal jaren volledig op de opvoeding van mijn 2 (inmiddels volwassen) zoons gericht.
In maart 2002 heb ik mijn werkzaamheden in de glastuinbouw hervat en ben ik gaan werken bij een potplanten (hedera) kweker. Hier werk ik nu nog steeds.
Helaas heb ik totaal GEEN ervaring met solliciteren, ik kan hier wel wat hulp bij gebruiken.
Hopelijk heb ik u met deze informatie voldoende geinformeerd.
Met vriendelijke groet,
Deadline: graag zo spoedig mogelijk
Uw geslacht: vrouw van 49 jaar
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »