Loopbaancoach gezocht om te zien waarom ik vastloop in mijn nieuwe baan en hoe ik nu verder moet om dit te doorbreken
30 oktober 2017
Delft Zuid-Holland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om te zien waarom ik vastloop in mijn nieuwe baan en hoe ik nu verder moet om dit te doorbreken
Plaats: Delft
Soort coaching: loopbaancoaching
Toelichting
Na 13 jaar gewerkt te hebben voor dezelfde werkgever was ik aan een nieuwe uitdaging toe. Al snel vond ik een nieuwe baan.Tot mijn spijt merk ik dat deze niet de gewenste voldoening geeft en ik nu al hier in vastloop.
Zou u me misschien kunnen helpen om te zien waarom het vastloopt en hoe ik nu verder moet om dit te doorbreken.
Ik ben een vrouw van 37 jaar. Mijn opleidingsniveau - mbo 4 . Ben nu een winkelcoach, voorheen manager food.
Deadline: graag zo spoedig mogelijk
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »