Loopbaancoach gezocht voor begeleiding in maken keuzes voor vervolg van mijn loopbaan en een eventuele opleiding


15 november 2017
Papendrecht
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht voor begeleiding in maken keuzes voor vervolg van mijn loopbaan en een eventuele opleiding

Plaats: Papendrecht

Soort coaching: loopbaancoaching

Toelichting
Van kleins af aan had ik mijn droombaan helder op mijn netvlies: Vrachtwagenchauffeur worden. Na op mijn 16e eigenwijs de schoolbanken te hebben verlaten om te gaan werken voor mijn rijbewijzen, kwam ik er helaas na 2 jaar op de vrachtwagen al achter dat ik mijn sociale leven belangrijker vond dan mijn passie voor vrachtwagens. Met minder uren op de vrachtwagen bleef er slechts een mager salaris over, waarna ik heb besloten verder te kijken.

Na eerst met veel plezier 1,5 jaar als planner / medewerker expeditie bij een productiebedrijf te hebben gewerkt ben ik gestart als medewerker accountbureau (commercieel medewerker binnendienst) bij een ander bedrijf. Daar heb ik me na 4 jaar opgewerkt tot junior productmanager en na wederom 2 jaar tot winkel accountmanager waarbij ik supermarkten begeleidde.
Omdat ik van zowel het productmanagement als het winkel accountmanagement geen energie kreeg heb ik een half jaar geleden besloten bij dat bedrijf te vertrekken op zoek naar een nieuwe uitdaging.
Deze uitdaging ben ik aangegaan bij een vergelijkbaar bedrijf waarbij ik de functie van sales support ben gaan bekleden, omdat ik voor mezelf het idee had dat ik de werkzaamheden op de achtergrond in de binnendienst het leukste vind.

Ik ben hier nu dus een half jaar aan de slag en heb sterk het idee dat ook dit helaas niet is wat ik de rest van mijn werkbare leven wil doen. Probleem is echter ook dat ik dus geen diploma's heb, maar desalniettemin de afgelopen jaren door de stijgende lijn in mijn carrière wél gewend ben geraakt aan een goed bovenmodaal salaris. Mede hierdoor vind ik het moeilijk te bepalen wat ik nu écht wil en ook daadwerkelijk een overstap te maken.
Daarnaast zou ik graag een HBO opleiding willen gaan volgen naast mijn werk. Ik heb immers HBO werk- en denkniveau, maar kan dit helaas (nog) niet aantonen middels een diploma.

Graag zou ik daarom wat begeleiding willen in de keuzes voor het vervolg van mijn loopbaan en de keuze voor een eventuele opleiding.

Geslacht: man

Deadline: graag zo spoedig mogelijk


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht om te zoeken naar werk dat bij mijn gezondheid past
Plaats: Deurne Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Na 20 jaar WIA is deze per direct stopgezet na een herkeuring. Ik heb zo goed als geen werkervaring, wel een MBO niveau 3 diploma dierverzorging. Ik ben medisch beperkt in de zin dat ik 2 auto-ongelukken heb gehad en daar whiplash, chr... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik vastloop in mijn werk en wil ontdekken wat mijn mogelijkheden zijn
Plaats: Meteren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik loop vast in mijn werk. Zit niet meer op mijn plek. Wil ontdekken wat bij mij past en welke mogelijkheden er zijn. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: man Leeftijd: 42 Opleidingsniveau: mbo Huidige baan:medewerker meld... » meer
Loopbaancoach gezocht om te adviseren rondom vinden van eerste baan
Plaats: Groningen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb ruim een jaar geleden mijn bachelor werktuigbouwkunde behaald. Wegens omstandigheden heb ik na mijn studie ee pauze genomen en nu ben ik van plan om werk te zoeken. Ik kan moeilijk een baan vinden in mijn woonomgeving waar ik... » meer
Loopbaancoach gezocht voor begeleiding bij carrireswitch
Plaats: Noordwijkerhout Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Met mijn achtergrond in filosofie, neurowetenschap, en duurzaamheid wil ik de overstap maken naar werk in de AI industrie. Ik heb al enige vooropleiding, maar vrijwel alle vacatures vereisen meerdere jaren ervaring in IT. Bij ... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik loop vast in mn werk, maar weet niet wat ik wel wil
Plaats: Someren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Momenteel,en eigenlijk altijd als servicemonteur werkzaam geweest maar nadat ik in 2023, na 15 jaar ontslag heb genomen en inmiddels bij het 2e bedrijf werk ben ik erachter dat ik toch iets anders wil dan servicemonteur. Daar loop ik ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026