Loopbaancoach gezocht voor begeleiding in maken keuzes voor vervolg van mijn loopbaan en een eventuele opleiding
15 november 2017
Papendrecht Zuid-Holland
Vakgebied Coaching
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht voor begeleiding in maken keuzes voor vervolg van mijn loopbaan en een eventuele opleiding
Plaats: Papendrecht
Soort coaching: loopbaancoaching
Toelichting
Van kleins af aan had ik mijn droombaan helder op mijn netvlies: Vrachtwagenchauffeur worden. Na op mijn 16e eigenwijs de schoolbanken te hebben verlaten om te gaan werken voor mijn rijbewijzen, kwam ik er helaas na 2 jaar op de vrachtwagen al achter dat ik mijn sociale leven belangrijker vond dan mijn passie voor vrachtwagens. Met minder uren op de vrachtwagen bleef er slechts een mager salaris over, waarna ik heb besloten verder te kijken.
Na eerst met veel plezier 1,5 jaar als planner / medewerker expeditie bij een productiebedrijf te hebben gewerkt ben ik gestart als medewerker accountbureau (commercieel medewerker binnendienst) bij een ander bedrijf. Daar heb ik me na 4 jaar opgewerkt tot junior productmanager en na wederom 2 jaar tot winkel accountmanager waarbij ik supermarkten begeleidde.
Omdat ik van zowel het productmanagement als het winkel accountmanagement geen energie kreeg heb ik een half jaar geleden besloten bij dat bedrijf te vertrekken op zoek naar een nieuwe uitdaging.
Deze uitdaging ben ik aangegaan bij een vergelijkbaar bedrijf waarbij ik de functie van sales support ben gaan bekleden, omdat ik voor mezelf het idee had dat ik de werkzaamheden op de achtergrond in de binnendienst het leukste vind.
Ik ben hier nu dus een half jaar aan de slag en heb sterk het idee dat ook dit helaas niet is wat ik de rest van mijn werkbare leven wil doen. Probleem is echter ook dat ik dus geen diploma's heb, maar desalniettemin de afgelopen jaren door de stijgende lijn in mijn carrière wél gewend ben geraakt aan een goed bovenmodaal salaris. Mede hierdoor vind ik het moeilijk te bepalen wat ik nu écht wil en ook daadwerkelijk een overstap te maken.
Daarnaast zou ik graag een HBO opleiding willen gaan volgen naast mijn werk. Ik heb immers HBO werk- en denkniveau, maar kan dit helaas (nog) niet aantonen middels een diploma.
Graag zou ik daarom wat begeleiding willen in de keuzes voor het vervolg van mijn loopbaan en de keuze voor een eventuele opleiding.
Geslacht: man
Deadline: graag zo spoedig mogelijk
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »