Loopbaancoach gezocht om te ontdekken welke stap ik nu het beste zou kunnen zetten


6 december 2017
Leeuwarden
Friesland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Op vaste locatie

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht om te ontdekken welke stap ik nu het beste zou kunnen zetten

Toelichting op de werkzaamheden
Ik ben afgestudeerd als geschiedenis docent, sinds 2012.
In 2014-2016 heb ik nog een schakeltraject aan de RUG gevolgd in de richting geschiedenis. Dit was een voorloper van de master, die ik niet heb gedaan.
Een baan in het onderwijs heeft er eigenlijk nooit ingezeten, teveel sollicitanten en te weinig werkervaring. Nu 5 jaar later is dat alleen maar moeilijker geworden, voor een vak als geschiedenis zijn er teveel sollicitanten.
Ik ben na mijn studie beland in de horeca en dat doe ik nu al 5 jaar met wisselende gevoelens. Ene keer is het leuk werk en de andere keer denk ik, ik wil wat anders. Maar wat wil ik dan?
Er zijn veel banen maar overal heb je papieren nodig of in elk geval een idee of het wel of niet bij me past. Online lees ik veel over dat geschiedenis een brede opleiding is en je ze overal tegenkomt, journalisten, politiek, gemeentes enz. Maar zelf heb ik geen idee waar ik goed zou passen. En hoe ik op zulke banen zou kunnen solliciteren. Of waar ik misschien met een kleine cursus of iets dergelijks dan wel kans zou kunnen maken.

Wat zou ik willen
Graag zou ik willen ontdekken waar ik met mijn hbo diploma en universitaire uitstapje terecht zou kunnen en waar ik dan ook echt zin aan heb.
Mijn huidige baan, een vast contract van 38 uur op Terschelling, is wel zo aantrekkelijk dat ik niet alles hoef aan te pakken om maar een baan te hebben. Dus graag wil ik een goede keuze waar ik mezelf ook goed bij voel/ zin aan krijg om mee aan de slag te gaan.
Met vriendelijke groet,

Deadline: graag zo spoedig mogelijk

Geslacht: man


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht om te zoeken naar werk dat bij mijn gezondheid past
Plaats: Deurne Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Na 20 jaar WIA is deze per direct stopgezet na een herkeuring. Ik heb zo goed als geen werkervaring, wel een MBO niveau 3 diploma dierverzorging. Ik ben medisch beperkt in de zin dat ik 2 auto-ongelukken heb gehad en daar whiplash, chr... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik vastloop in mijn werk en wil ontdekken wat mijn mogelijkheden zijn
Plaats: Meteren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik loop vast in mijn werk. Zit niet meer op mijn plek. Wil ontdekken wat bij mij past en welke mogelijkheden er zijn. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: man Leeftijd: 42 Opleidingsniveau: mbo Huidige baan:medewerker meld... » meer
Loopbaancoach gezocht om te adviseren rondom vinden van eerste baan
Plaats: Groningen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb ruim een jaar geleden mijn bachelor werktuigbouwkunde behaald. Wegens omstandigheden heb ik na mijn studie ee pauze genomen en nu ben ik van plan om werk te zoeken. Ik kan moeilijk een baan vinden in mijn woonomgeving waar ik... » meer
Loopbaancoach gezocht voor begeleiding bij carrireswitch
Plaats: Noordwijkerhout Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Met mijn achtergrond in filosofie, neurowetenschap, en duurzaamheid wil ik de overstap maken naar werk in de AI industrie. Ik heb al enige vooropleiding, maar vrijwel alle vacatures vereisen meerdere jaren ervaring in IT. Bij ... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik loop vast in mn werk, maar weet niet wat ik wel wil
Plaats: Someren Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Momenteel,en eigenlijk altijd als servicemonteur werkzaam geweest maar nadat ik in 2023, na 15 jaar ontslag heb genomen en inmiddels bij het 2e bedrijf werk ben ik erachter dat ik toch iets anders wil dan servicemonteur. Daar loop ik ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026