Loopbaancoach gezocht: na 2e burn-out vraag ik mij af of HR nog wel bij me past en waar ik werkgeluk zou kunnen vinden
13 december 2017
Asten Noord-Brabant
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht: na 2e burn-out vraag ik mij af of HR nog wel bij me past en waar ik werkgeluk zou kunnen vinden
Plaats: Asten
Soort coaching:
Toelichting
Ik ben zo'n 12 jaar werkzaam geweest bij 3 verschillende organisaties in het HR-vakgebied, voornamelijk als HR Adviseur.
Eind 2015 kreeg ik (voor de 2e keer) een burn out. Op dat moment ging ik ook uit dienst bij de zorginstelling waar ik toen werkte vanwege reorganisatie.
Ik ben 1,5 jaar thuis geweest terwijl ik intensief gewerkt heb aan herstel.
Sinds augustus 2017 ben ik aan het werk gegaan voor 2 dagen per week in een p&o functie op mbo niveau (voornamelijk administratief). Hierin loop ik nu opnieuw vast.
Enerzijds is het werk niet te doen in de uren, dus veel werkdruk. Anderzijds krijg ik geen energie van het werk dat ik nu doe.
Hulpvraag
Ik vraag mij nu af of het HR werk nog wel bij me past en zou graag hulp krijgen bij het vinden van een antwoord op deze vraag. Daarnaast wil ik graag onderzoeken waar ik werkgeluk zou kunnen vinden, welk werk het beste bij mijn persoonlijkheid en kwaliteiten past.
Geslacht: vrouw
Deadline: graag zo spoedig mogelijk
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »