Relatietherapeut gezocht om uit te zoeken wat er nou precies aan de hand is in onze relatie en of we het kunnen redden


10 januari 2018
Zeist
Utrecht

Vakgebied Coaching
Locatie:
Op vaste locatie

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht om uit te zoeken wat er nou precies aan de hand is in onze relatie en of we het kunnen redden

Plaats: Zeist

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting:
Hallo, wij zijn een stel dat 6,5 jaar samen is. Ik (28, full time werkend) en hij (31, full time werkend) zitten momenteel in een relatiecrisis.

Afgelopen weekend hebben we eigenlijk besloten allebei onze eigen weg te gaan. Toch krabbelen we ook een beetje terug.
Wat is er aan de hand?
5,5 jaar is onze relatie redelijk vlekkeloos verlopen, we hebben dezelfde humor, voelen ons bij elkaar helemaal op ons gemak en we zijn nuchtere en relaxte mensen. Mensen die een relatie makkelijk onderhouden. Maar, we verschillen heel erg van elkaar. Ik ben daardoor (o.a.) afgelopen jaar heel erg gaan twijfelen of dit het 'echt is'. We hebben een koophuis en dachten een tijdje geleden aan de volgende stap; kinderen. Dit wilde ik ineens helemaal niet meer. De mindere kanten van onze relatie en van mijn partner ging ik steeds meer inzien en ik kon niet zo makkelijk als eerst vervelende dingen accepteren.

Ik ben best een relativerend persoon, en pas me altijd makkelijk aan. Afgelopen jaar lukte dat niet en heb ik mijn twijfels meerdere keren uitgesproken. Het was een klap voor mijn partner, aangezien hij alles soepel (genoeg) vindt gaan. Hij is sneller tevreden en een makkelijk persoon. Ik zoek meer, meer uitdaging, meer gelijkenissen, een betere gesprekspartner, meer communicatie in het algemeen en wil samen meer ondernemen.

Door het continue besef van deze verschillen heb ik me het afgelopen jaar niet leuk gedragen als partner. Ik werd afstandelijk en merkte dat mijn voelsprieten open stonden voor aandacht van andere mannen, spanning, verrassing.. niks mee gedaan, maar wel eens contact. Ik ben best een flirt, maar kon het altijd goed onder controle houden. Tot eigenlijk dit jaar (daarover hieronder meer).

We hebben vorig jaar de keuze gemaakt ons huidige huis in Zeist te verkopen en terug te verhuizen naar Utrecht. De stad i.p.v. dorp. Ergens waar ik me veel meer op mijn gemak voel. Waar het leeft, waar ik meer energie van krijg. Nu vind ik mijn leven hier soms 'saai'. Eerst zouden we iets gaan huren, voor de zekerheid, maar toch ging dat langzaam om naar kopen. Ik wilde zo graag dat ik weer verliefd/gek zou zijn op mijn partner en wilde er helemaal voor gaan. Daarom ingestemd met kopen. Daarna kwamen weer twijfels en ik durfde de commitment niet aan te gaan. Niet met deze twijfels. We waren zelfs al aan het kijken.. maar toch: er klopte iets niet...

Afgelopen weekend is de bom gebarsten op een bruiloft. Ik heb, terwijl mijn partner ook op de bruiloft was, per ongeluk (of misschien wel onbewust expres??) met een man gezoend. Ik kende hem niet eens, dat is het erge. Mijn partner kwam hier achter. Uiteraard was er alcohol in het spel, maar ik weet niet waarom ik het gedaan heb. Tijdens de avond heb ik mijn partner ook straal genegeerd. Alsof hij er niet was. Ik ben heel verdrietig en boos op mezelf. En mijn partner heeft een kant van mij gezien die hij niet kent. Het was totaal respectloos. Ik weet dat deze kant er dus wel is, maar ik heb het altijd onder controle kunnen houden. Nu lukte dat niet.

Ik zou graag willen uitzoeken wat er nou precies aan de hand is in onze relatie en of we het kunnen redden. Ook is het super moeilijk om het zelf op te lossen, aangezien ik altijd degene ben die het gesprek probeer te voeren, maar mijn partner het zowat haat om over zijn gevoelens te praten. Hij vindt het gewoon heel lastig om daarvoor uit te komen. Dat heeft hij ook wel eens aangegeven. Soms praten we helemaal niet en wuiven we problemen daardoor ook weg. Je kan wel zeggen dat communicatie een groot issue is en ik weet niet hoe ik het op moet lossen. Hij wil het liefst ook geen relatietherapie.

Rest mij nog te zeggen dat ik wel zeker weet dat we veel van elkaar houden. En dat het zonde is om zoiets meteen te vergooien. Ik hoop dat mijn partner mij mijn misstap kan vergeven en we de aanleiding/issues die we hebben kunnen aanpakken.
Groeten

Deadline: graag zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht wegens problemen rondom vertrouwen
Plaats: Steenbergen Soort coaching: relatietherapie Toelichting We zouden graag hulp krijgen in onze relatie wegens het vreemdgaan, en daardoor problemen met vertrouwen. Onze situatie 36 jaar samen 1 zoon van 20, thuis wonend Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we vooral communicatie problemen hebben, elkaar niet begrepen voelen
Toelichting op de werkzaamheden: Ik ben gediagnostiseerd met ADHD. Ondanks dat mijn vrouw veel geduld heeft, komt ook daar een einde aan en stijgt haar stress niveau waarbij haar werk en de zorg voor haar moeder ook meewegen. Hierdoor staat de boog in onze relatie behoorlijk gespannen. Ik zit zelf in de fase waarbij ik moe... » meer
Relatietherapeut gezocht om te leren over ons gevoel te praten, ook voor de kinderen
Plaats: Uden Soort coaching: relatietherapie Toelichting We zoeken een soort van cursus/traject/coach/therapie om samen te leren over ons gevoel te praten en dit uiteindelijk ook aan onze kinderen te leren. We hebben dit niet van thuis uit meegekregen en hebben het gevoel dat we daardoor snel oppervlakkig blijven en ... » meer
Relatietherapeut gezocht om tijd en contact met elkaar te kunnen maken, hoe vorm te geven aan onze relatie
Plaats: Uithoorn Soort coaching: relatietherapie Toelichting Goedemorgen, Wij, man (P) en vrouw (V), zijn Bijna dertig jaar bij elkaar en hebben twee kinderen (M/20, J/18). Beiden (P&V) diagnose ADHD op latere leeftijd Afgelopen drie jaar tropisch, o.a. door: - Crisisinterventie gezin (eigen initiatief) a.g.v. ge... » meer
Relatietherapeut gezocht om toch weer dichter bij elkaar te komen en de twijfels weg te halen
Plaats: Zwolle Soort coaching: relatietherapie Toelichting Na een eerdere bijna scheiding weer tot elkaar gekomen, echter heeft mijn partner nu twijfels en kost alles teveel energie voor haar. Helaas is mijn adhd brein daar wel een grote oorzaak van. Hopelijk kan ik door sessies samen en voor mij alleen de fundatie v... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025