Assertiviteitstrainer gezocht omdat ik geen nee kan of durf te zeggen, bij mijn volwassen zoons lukt dit helemaal niet
26 januari 2018
Hoensbroek Limburg
Vakgebied Coaching
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg
Omschrijving
Assertiviteitstrainer gezocht omdat ik geen nee kan of durf te zeggen, bij mijn volwassen zoons lukt dit helemaal niet
Plaats: Hoensbroek
Soort coaching: assertiviteit
Toelichting:
Vaak loop ik tegen problemen aan omdat ik geen nee kan of durf te zeggen, bij mijn volwassen zoons lukt dit helemaal niet en zij krijgen mij dan ook emotioneel omdat ik me al schuldig voel juist omdat ik nee wil zeggen. Ik durf dit dan ook niet met ze te bespreken. Ik wil dat niet meer en ben klaar om het te veranderen.
Mvg
Geslacht: Vrouw
Deadline: op korte termijn
Coach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »