Loopbaancoach gezocht: ben al jaren zoekende wat nu echt bij mij past


31 januari 2018
Zevenbergen
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Op vaste locatie

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht: ben al jaren zoekende wat nu echt bij mij past

Plaats: Zevenbergen

Soort coaching: loopbaancoaching

Toelichting:
Hallo,
Al een tijdje zit ik in de zorg. Ik heb verschillende opleidingen gedaan en nog steeds bezig met kennisuitbreiding. om bij het begin te beginnen:
op mijn 20ste mijn HAVO diploma gehaald en ben ik de PABO gaan doen. Na het eerste jaar ben ik gestopt na het behalen van mijn propedeuse. De opleiding was niet wat ik ervan verwachtte en zag mezelf niet voor de klas staan. Vervolgens ben ik doorgestroomd naar de opleiding Pedagogiek. Ik dacht dat begeleiding wel wat voor mij was. Na het eerste jaar ben ik gestrand, omdat het niveau toch veel te hoog lag.

Ik ben toen een jaar als taxichauffeuse gaan werken om te bedenken wat ik wilde. Ik ben toen uiteindelijk terug gegaan naar het MBO en heb de opleiding MMZ4 gedan, persoonlijk begeleider gehandicaptenzorg.
Deze opleiding heb ik met vlag en wimpel gehaald. Ik ben toen gelijk aan de slag gegaan als begeleidster in de flex. Ik viel toen op 8 plekken in op dagbesteding. Uiteindelijk na 2 jaar wilde ik verder, want ik had het gevoel dat mijn ontwikkeling stil stond en ik meer wilde en kon. Ik ben toen aan de slag gegaan als persoonlijk begeleidster.

Inmiddels ben ik bijna een jaar verder en kom ik er steeds meer achter dat dit niet hetgeen is waar ik gelukkig van wordt. Ik ben al jaren zoekende wat nu echt bij mij past. Ik heb nu zoveel verantwoordelijkheden en de werkdruk ligt enorm hoog. Hier heb ik last van. Sinds ik hier aan het werk ben, word ik steeds onzekerder. Ik kom regelmatig overladen thuis en de laatste tijd steeds meer huilbuien. Regelmatig heb ik het er met mijn vriend over en vanavond zei hij ook tegen mij dat hij dit nu al zo vaak heeft gehoord van me de afgelopen 3 jaar. We twijfelen of de zorg echt wel bij me past of niet.

Naast de zorg heb ik ook nog een eigen nagelsalonnetje. Dit vind ik erg leuk en geniet hier altijd van. Regelmatig dat ik workshops, cursussen en dergelijke volg om me te ontwikkelen. Met als gevolg dat ik steeds groter wordt, maar dit niet verder kan/durf uit te breiden. Ik heb toch altijd nog een stukje zekerheid nodig, maar weet gewoon niet meer wat nu echt bij me past. Ik weet dat ik niet deze verantwoordelijkheden meer wil, maar wat dan wel?
Ik hoop dat jullie mij een beetje kunnen helpen hiermee.
Met vriendelijke groet,

Geslacht: Vrouw
Leeftijd:
Opleidingsniveau: MBO+
Huidige functie: zorg + nagelsalon

Deadline: op korte termijn


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Coach gezocht voor contractonderhandeling
Toelichting op de werkzaamheden Mid november loopt mijn jaarcontract af bij mijn eerste echte 'grote mensennbaan'. Deze zal naar alle waarschijnlijkheid verlengd worden en iedereen zegt dat ik goed moet onderhandelen (loon, maar ik wil ook ruimte voor reizen veiligstellen). Hier heb ik hulp bij nodig! Want onde... » meer
Loopbaancoach/werkcoach gezocht voor mijn zoon
Plaats: Den Haag Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting ik ben de ouder van een 48 jarige zoon (leren en werken was vallen en opstaan) en wens contact met een werk coach. niveau is LBO/MBO ziet zichzelf als HBO en kan nog niet accepteren dat je alleen maar werk kunt verrichten wat je WEL KUNT. groeien LUKT NI... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik zoek een baan waar ik echt gelukkig van word
Plaats: Bodegraven (coaching kan op afstand) Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik zoek van welke baan ik echt gelukkig wordt. Ik heb een achtergrond in Biologie en vanuit eigen interesse meer richting IT gegaan. Zowel programmeren als leiding geven en consultancy. Daar heb ik nu veel... » meer
Loopbaancoach gezocht om meer inzicht te krijgen in mezelf, mij talenten en ambities
Plaats: Meppel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben 44 jaar en werk als softwareontwikkelaar. De laatste tijd merk ik dat mijn motivatie voor mijn werk wat is afgenomen. Daardoor ben ik meer gaan nadenken over mijn loopbaan en over de vraag of ik nog wel op de juiste plek zit en ... » meer
Loopbaancoach gezocht (English spoken): looking for guidance on finding relevant job
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht To give you some brief context: My current situation: I have part time job and currently looking to change career. My background: I am looking for an entry-level position. I have university degree in Biotechnology and did data analys... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026