Loopbaancoach gezocht voor advies en vragen over studie en keuzes en toekomst


23 februari 2018
Zeewolde
Flevoland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht voor advies en vragen over studie en keuzes en toekomst

Toelichting
Ik zit met een probleem en weet gewoon niet meer wat ik moet doen. Ik heb in 2013 de keuze gemaakt om Bedrijfskunde MER te gaan studeren aan de Hogeschool Utrecht. Binnen het eerste half jaar wilde ik eigenlijk stoppen, maar omdat dat voor mij als 'falen' bestempeld zou worden, en ik niet wist wat ik wel zou moeten doen, heb ik mijzelf voorgenomen dat ik 'het toch wel leuk vond' en ben doorgegaan met de studie. Ik heb hierdoor al een flinke achterstand opgelopen.
Met moeite heb ik mijn tweede jaar doorstaan, maar ook daar achterstand opgelopen. In het eerste halfjaar van mijn 3e jaar zat ik ontzettend in de put wat achteraf wel te typeren was als een burnout. Ik ben theoretisch gezien in mijn 4e jaar, maar heb nog dingen uit het 1e, 2e, 3e en 4e jaar die ik nog moet halen (propedeuse heb ik ook nog niet).
Ik merk aan mijzelf dat elke keer dat het over school gaat ik het bloedheet krijg en het onderwerp probeer te vermijden, ik word kortgezegd dood ongelukkig van deze studie. In mijn omgeving wordt gezegd: ah je zit in je laatste jaar, maar technisch gezien moet ik nog zo veel inhalen dat ik misschien nog wel 1,5 tot 2 jaar bezig ben.
Enkele mensen in mijn omgeving hebben mij gevraagd waarom ik niet stop en iets ga doen wat ik wél leuk vindt om te doen, anderen zeggen dat ik door moet zetten en dat ik anders 4 jaar heb verspild.
Ik moet er ook bij vermelden dat ik Diabetes heb wat ook niet meehelpt bij mijn studieloopbaan, ik loop bij een psycholoog en ben minstens 12 keer per jaar te vinden in het ziekenhuis.
Wegens het feit dat ik alleen nog dingen moet inhalen (dit zijn zowel tentamens als projecten) heb ik geen les en ben ik ook al 1,5 jaar fulltime aan het werk, wat mij eigenlijk erg goed bevalt.

Vragen
Wat moet ik doen? Ik zie beren op de weg en heb het idee dat als je eenmaal een studiekeuze hebt gemaakt dat je nooit meer iets anders kunt gaan doen, wat natuurlijk belachelijk is gezien er ook thuisstudies bestaan en BBL trajecten.
De schuld die ik heb opgebouwd uit studiefinanciering vind ik nog mijn laatste zorg. Zijn er opties om mijn studie om te zetten in een duaal traject?
Ik heb ook een huis wat ik moet betalen en een nieuwe fulltime studie kiezen is niet helemaal een optie.
Ik hoor graag wat voor advies u als loopbaancoach mij zou geven.

Deadline: graag zo spoedig mogelijk

Geslacht: vrouw


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Coach gezocht voor contractonderhandeling
Toelichting op de werkzaamheden Mid november loopt mijn jaarcontract af bij mijn eerste echte 'grote mensennbaan'. Deze zal naar alle waarschijnlijkheid verlengd worden en iedereen zegt dat ik goed moet onderhandelen (loon, maar ik wil ook ruimte voor reizen veiligstellen). Hier heb ik hulp bij nodig! Want onde... » meer
Loopbaancoach/werkcoach gezocht voor mijn zoon
Plaats: Den Haag Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting ik ben de ouder van een 48 jarige zoon (leren en werken was vallen en opstaan) en wens contact met een werk coach. niveau is LBO/MBO ziet zichzelf als HBO en kan nog niet accepteren dat je alleen maar werk kunt verrichten wat je WEL KUNT. groeien LUKT NI... » meer
Loopbaancoach gezocht: ik zoek een baan waar ik echt gelukkig van word
Plaats: Bodegraven (coaching kan op afstand) Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik zoek van welke baan ik echt gelukkig wordt. Ik heb een achtergrond in Biologie en vanuit eigen interesse meer richting IT gegaan. Zowel programmeren als leiding geven en consultancy. Daar heb ik nu veel... » meer
Loopbaancoach gezocht om meer inzicht te krijgen in mezelf, mij talenten en ambities
Plaats: Meppel Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben 44 jaar en werk als softwareontwikkelaar. De laatste tijd merk ik dat mijn motivatie voor mijn werk wat is afgenomen. Daardoor ben ik meer gaan nadenken over mijn loopbaan en over de vraag of ik nog wel op de juiste plek zit en ... » meer
Loopbaancoach gezocht (English spoken): looking for guidance on finding relevant job
Plaats: Almere Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht To give you some brief context: My current situation: I have part time job and currently looking to change career. My background: I am looking for an entry-level position. I have university degree in Biotechnology and did data analys... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026