Mediator gezocht om contact met mijn dochter te kunnen krijgen


5 maart 2018
Haarlem
Noord-Holland

Vakgebied Mediation
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Mediator gezocht om contact met mijn dochter te kunnen krijgen

Onze situatie
Sinds Juli 2017 zijn mijn vriendin en ik uit elkaar. De laatste maanden is het op wat kleine discussies na best goed gegaan, ben ik vaak over de vloer ij haar geweest, vaak meegegeten puur omdat we ook een dochtertje van 15 maanden hebben.
Voor onze dochtertje willen we allebei het beste. Bij de laatste discussie die we hadden wat puur een discussie was heeft ze aangifte gedaan van mishandeling, vernieling en bedreiging terwijl het puur een discussie was. Dat was 16 Februari.
Ik heb mijn dochtertje 18 februari voor het laatst gehad en daarna heb ik haar helemaal niet meer gezien, gehoord. Ze heeft alle contact met me verbroken en dit alles na onze discussie.
We hadden onderling afgesproken dat ik mijn dochtertje elk weekend zou hebben maar daar houdt ze zich ook niet meer aan. Het enige wat ik wil en waar ik op hoop is dat ik geholpen kan worden is dat ik op een normale manier mijn dochter kan zien.
Ik heb mijn dochter erkend en we hebben gezamelijk gezag dus ik heb ook recht om haar te zien. Ik hoop dat jullie wat voor mij kunnen betekenen.
Mvg


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van minnelijke scheiding
Plaats: Gouda Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. Minnelijke scheiding. We hebben geen kinderen en geen eigen huis , maar we zijn wel wettelijk getrouwd in Afrika. --- Beide partijen zijn akkoord met mediation ... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van Echtscheiding
Plaats: Tilburg Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. echtscheiding, 1 kind --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van Echtscheiding
Plaats: Rotterdam Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. Echtscheiding zonder kinderen --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Mediator gezocht ivm een conflict met ex-partner over huurwoning waar we samen niet uitkomen
Plaats: Groningen Toelichting Ik zit in een conflict met mijn ex partner waar we niet uit kunnen komen. Ik hoop dat een mediator kan helpen om er uit te komen. Het conflict gaat over een gezamenlijk huurhuis. We staan beide op het contract en we willen er beide in blijven... » meer
Mediator gezocht voor arbeidsmediationtraject tussen werkgever en een medewerker
Plaats: Toelichting: Graag ontvang ik een offerte voor een kort en doelgericht arbeidsmediationtraject tussen werkgever en een medewerker. De medewerker is momenteel volledig arbeidsongeschikt en er is sprake van een gespannen arbeidsrelatie. De bedrijfsarts heeft mediation geadviseerd om de communicatie te herstelle... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026