Mediator gezocht om contact met mijn dochter te kunnen krijgen


5 maart 2018
Haarlem
Noord-Holland

Vakgebied Mediation
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Mediator gezocht om contact met mijn dochter te kunnen krijgen

Onze situatie
Sinds Juli 2017 zijn mijn vriendin en ik uit elkaar. De laatste maanden is het op wat kleine discussies na best goed gegaan, ben ik vaak over de vloer ij haar geweest, vaak meegegeten puur omdat we ook een dochtertje van 15 maanden hebben.
Voor onze dochtertje willen we allebei het beste. Bij de laatste discussie die we hadden wat puur een discussie was heeft ze aangifte gedaan van mishandeling, vernieling en bedreiging terwijl het puur een discussie was. Dat was 16 Februari.
Ik heb mijn dochtertje 18 februari voor het laatst gehad en daarna heb ik haar helemaal niet meer gezien, gehoord. Ze heeft alle contact met me verbroken en dit alles na onze discussie.
We hadden onderling afgesproken dat ik mijn dochtertje elk weekend zou hebben maar daar houdt ze zich ook niet meer aan. Het enige wat ik wil en waar ik op hoop is dat ik geholpen kan worden is dat ik op een normale manier mijn dochter kan zien.
Ik heb mijn dochter erkend en we hebben gezamelijk gezag dus ik heb ook recht om haar te zien. Ik hoop dat jullie wat voor mij kunnen betekenen.
Mvg


Mediator nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van mediators. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een mediator

Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van Echtscheiding
Plaats: Poortugaal Toelichting op de werkzaamheden Mediator gezocht voor hulp bij het regelen van echtscheiding en het maken en op papier zetten van afspraken. Ouderschapsplan Echtscheiding convenant Rechtbank procedure --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling ivm een arbeidsconflict tussen 2 medewerkers
Plaats: Utrecht Toelichting I'm the HR and Operations Specialist at [name marketing company] and I want to request the costs for a mediation process. There is a work conflict ongoing between a sick employee and another employee. Thank you in advance.... » meer
Mediator gezocht: mijn dochter en ik willen graag weer on speaking terms komen (65 en 40jr)
Plaats: Sprundel Toelichting op de werkzaamheden Verstoorde relatie tussen mij, Moeder (65) en mijn dochter (40). Dochter erg overheersend. Bij gesprek tussen mij en mijn dochter teveel emotie aan mijn kant. Komt door hersenaandoening. Dochter vindt dit lastig. Haar kinderen 4 en 5 voelen zich onveilig bij mij, ... » meer
Mediator gezocht voor vastleggen afspraken over kinderalimentatie
Plaats: Veldhoven Toelichting op de werkzaamheden Kinderalimentatie zwart op wit laten zetten --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Mediator gezocht voor bemiddeling en hulp bij regelen van Echtscheiding
Plaats: Rotterdam Toelichting op de werkzaamheden Ik wil een offerte ontvangen voor mediaton tussen mij en mijn ex, de moeder van mijn kinderen. --- Beide partijen zijn akkoord met mediation Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor mediators

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026