Relatietherapeut gezocht: bijna 40 jaar getrouwd, zijn qua gevoelsbeleving tov elkaar te ver van elkaar gaan staan
27 maart 2018
Uden Noord-Brabant
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Relatietherapeut gezocht: bijna 40 jaar getrouwd, zijn qua gevoelsbeleving tov elkaar te ver van elkaar gaan staan
Plaats: Uden
Soort coaching: relatietherapie
Toelichting
Beste,
Wij vragen ondersteuning omdat we m.i. wat betreft gevoelsbeleving ten opzichte van elkaar te ver van elkaar zijn gaan staan en dat is ook weer m.i. al te lang zo. Toch zijn we op 18 mei 2018 40 jaar getrouwd, hiep-hiep-hoera. En laat er geen twijfel over bestaan: ik houd nog steeds veel van haar, maar niet op deze manier als we de verbintenis niet meer kunnen vinden. Bij voorkeur praten we het liefst met elkaar, en dat doen we op die momenten ook echt samen goed zelfs, vind ik. Maar telkens lijken het gevoel en de goede bedoelingen erachter steeds te verdwijnen in een onverenigbaar karakter welke de overhand nemen als het er op aan komt. Als is het praten slechts het ventileren van gevoelens is geweest.
Ik beleef haar helaas als egocentrisch en soms is ze ook pittig agressief zo, dan hoeft ze dat zelf niet meer uit te spreken. Zelf beroept ze zich bij het laatste meermaals op het gevoel van onmacht, en dat kan ik soms ook zeker plaatsen, maar het kan niet. Ik ben lichamelijk niet bang, dus als het er echt op aan komt, kan ik mezelf fysiek wel verdedigingen. Ik wil echter niet de geweldenaar van de geweldenaar worden. Geestelijk maakt het me erg onzeker waar ik zelf sta in haar houden van, en veel van haar handelen versterkt het gevoel dat ze uiteindelijk toch maximaal voor zichzelf gaat. Eerst zij, en dan zien we wel verder? En wellicht is ook dat, het beschermen van zichzelf, maar zo gaan we het als relatie niet redden. Dan bereid ik mezelf liever voor op een leven alleen, met behoud van een respectvolle ex-relatie en een relatie met de kinderen en kleinkinderen dan zo verder te gaan.
Door mijn ziek zijn, ex-K.T-Q-koorts, met huidig gebruik van vele medicijnen per dag tegen de pijn in de (voet)gewrichten, maakt de situatie er ook voor haar allemaal niet eenvoudig op. Dat besef ik. De pijnstilling werkt helaas niet optimaal wel staat er inmiddels samen een afspraak met de huisarts gepland op de 30ste maart. Dus we hopen dat dat weer wat verlichting brengt.
Ik (we) moeten er voor vechten als ik dat noodzakelijk vind, aldus mijn vrouw.
Nicoline weet dus dat (we) ik dit traject wens in te zetten.
Omdat ook zij vaak in de ochtenden werkt (ik werk doorgaans van huis uit), is het fijn als een eventuele afspraak plaats kan vinden in een middag. Klinkt allemaal zakelijk, maar zo is de beleving zeker niet.
Verzekerd zijn we bij zorg 3 Ruime keuze individueel
Met vriendelijke groet
Deadline: graag zo spoedig mogelijk
Relatietherapeut nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »