Toelichting:
Omdat ik een aantal jaren heel ziek ben geweest, heb ik mijn belastingzaken overgelaten aan mijn (ex-)partner die er een zootje van heeft gemaakt. Niet alleen heb ik problemen met inkomstenbelastingaangifte, maar ik heb ook een aantal jaren als ZZP'er een eigen bedrijf gehad, het gaat ook om de omzetbelasting.
Omdat er geen omzetbelastingaangifte is gedaan, heeft de belastingdienst mij als zelfstandig ondernemer in 2014 voor ruim 53.000 euro aangeslagen en over 2015 voor ruim 72.000 euro. Dit is niet juist uiteraard. Ik heb zelf geprobeerd e.e.a. uit te zoeken, maar het ontbreekt mij aan kennis.
Het is een complexe zaak en ik kan mij voorstellen dat dit vragen oproept.
U mag mij hierover altijd bellen.
Met vriendelijke groet
Type aanvraag: zakelijk
Rechtsvorm: Eenmanszaak / ZZP
Aantal personeel: Geen
Bedrijfsinformatie: Kookworkshops & Catering
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »