Belastingadviseur gezocht voor belastingaangifte 2017 met 2x loonheffingskorting
30 maart 2018
Amsterdam Noord-Holland
Vakgebied Financieel
Deadline:
Zo snel mogelijk
Deadline:
Zo snel mogelijk
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Werkzaamheden:
Aangifte inkomstenbelasting, belastingadvies
Werkzaamheden:
Aangifte inkomstenbelasting, belastingadvies
Omschrijving
Belastingadviseur gezocht voor belastingaangifte 2017 met 2x loonheffingskorting
Plaats: Amsterdam
Diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies
Toelichting:
Graag hulp van een belastingadviseur bij het verrichten van een simpele belastingaangifte 2017, waarbij een tweede werkgever de loonheffingskorting onterecht heeft aangezet. Toch lijkt het te betalen bedrag aan inkomstenbelasting veel hoger dan ikzelf bereken. Ik wil dus gewoon begrijpen hoe dit bedrag is opgebouwd.
De aangifte geldt voor mij individueel, zonder partner. Ik ben verder niet in het bezit van een eigen woning of een hypotheek.
Ik zoek een adviseur in de buurt van Amsterdam of online. Het is voor mij niet mogelijk om verder te reizen.
Gelieve offerte te versturen per mail, telefonisch niet bereikbaar.
Type aanvraag: particulier
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »