Loopbaancoach gezocht


6 juli 2018
Breda
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht

Plaats: Breda

Soort coaching: loopbaancoaching

Toelichting
Ik ben een man van 30 jaar en werk als verkoper in een bakker. Mijn hoogste opleiding is mbo 3 administratief medewerker.
Ik loop sinds het begin dat ik ben gaan werken (12 jaar geleden) nog steeds tegen enorme problemen aan op werkgebied vooral. De meeste loopbaanbegeleiders en artikelen zijn gericht op hoger opgeleiden en mensen in hogere functies (logisch) merk ik. Dat sluit dus helaas niet aan op mijn situatie en gaf ook na de intakes telkens een teleurstellend gevoel.
Ik weet dat ik meer kan en veel liever ander werk doe, echter kom ik er zelf nog steeds niet uit. Wat erg meespeelt is mijn ADD en mijn introvertheid i.c.m. mijn lage zelfvertrouwen en ik het erg lastig vind om samen te werken. Ik weet vrij goed wat ik leuk vindt en wat niet, echter wanneer er grotere verantwoordelijkheden bij komen kijken wordt mijn beeld ineens erg troebel waarschijnlijk vanwege mijn angsten.
Ik denk er nu over na in de productie te gaan werken zodat ik alleen werk, 'mijn ding' kan doen en zo hopelijk verder geen zorgen hoef te hebben en de deur achter me kan sluiten zodat ik daarbuiten wel volledig mezelf kan zijn en oprecht gelukkig kan zijn en er kan zijn voor mijn gezin en dierbaren. Ook vanwege ik dan mijn masker niet voortdurend op hoef te zetten om de klanten vriendelijk te helpen wanneer ik me niet goed voel. Echter twijfel ik aan deze keuze gezien mijn gevoeligheid voor de werkomgeving, sfeer, snelheid e.d. Ik heb zelf nooit de drang gehad hogerop te komen en nog steeds niet, maar ik ben wel vaak na korte tijd uitgekeken op mijn baan en het lijkt niet 'normaal' te zijn dit niet te willen. Dus wat hier precies achter zit weet ik niet.
Ik heb vanwege omstandigheden tijdens mijn 19e een enorme klap gehad op het moment dat ik studeerde en moest gaan werken om alles te kunnen bekostigen gezien ik op mezelf moest wonen echter voorheen alles voor mij werd gedaan. Daarna heb ik hier en daar nog wat kleine studies gedaan, maar had ik geen idee hoe dat in praktijk zou zijn omdat ik niet binnen kwam zonder ervaring. Ik ben erg creatief, maar door het gemis aan voldoende zelfvertrouwen heb ik niet het idee hier wat mee te kunnen doen op werkgebied. En de negatieve invloed van alle banen kostten me zoveel energie dat ik hier ook in vrije tijd steeds minder mee ben gaan doen.
Oftewel hoop ik dat ik hulp kan krijgen van iemand die ook dit mee kan nemen in het traject en zich (ook) richt op lager opgeleide banen.

Gewenste contactvorm
Persoonlijk contact
---
Geslacht: man
Leeftijd: 30
Opleidingsniveau: MBO
Huidige functie: verkoper bij bakker

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht: ik word om verschillende redenen afgewezen bij sollicitaties en dat begint te knagen
Plaats: Udenhout Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb op verschillende vacatures binnen het onderwijs of sociaal werk gesolliciteerd, maar om verschillende redenen afgewezen. En dat begint behoorlijk aan mij te knagen. --- Geslacht: vrouw Leeftijd: 40-45 Opleidingsniveau: hbo... » meer
Loopbaancoach gezocht om te onderzoeken of ik iets anders wil bij werkgever en juist heel ergens anders
Plaats: Wanroij Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben uitgevallen op werk met burn-out (mei 26). Ben onlangs gestart met eerste stappen terug aan het werk. Omdat de uitval werk gerelateerd is, wil ik naast terugkeren (met randvoorwaarden), ook onderzoeken wat ik anders zou willen ... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik hulp nodig heb bij het sollicitatie traject
Plaats: Berkel en Rodenrijs Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht software PHOP developper. SQL database exoert. technisch georinteerd heb hulp nodig met het sollicitatie traject Werksituatie: Werkzoekend --- Geslacht: man Leeftijd: onder 25 Opleidingsniveau: mbo Huidige... » meer
Loopbaancoach gezocht om een nieuwe baan te vinden met goede balans tussen werk en priv
Plaats: Zevenhuizen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Graag ga ik op zoek naar werk waar ik geen nieuwe opleiding (cursus uiteraard prima) voor hoef te doen en waar ik een goede balans ervaar tussen werk en priv; de opleiding die ik heb gedaan is psychologie juist ook aangezien ik he... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik graag mijn horizon wil verbreden en wil uitvinden welke vaardigheden bij me passen
Plaats: Musselkanaal Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb een mbo 4 opleiding afgerond waar ik niks mee wil. Ik werk nu 2 jaar in de horeca als allround medewerker. Hier ben ik op uitgekeken en wil graag mijn horizon verbreden. Een eigen bedrijf lijkt mij leuk, maar of ik dat i... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026