Relatietherapeut gezocht om ons huwelijk weer op de rit te krijgen


6 september 2018
Rheeze
Overijssel

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht om ons huwelijk weer op de rit te krijgen

Plaats: Rheeze

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting
Mijn man en ik weten niet meer hoe we ons huwelijk op de rit krijgen
en willen hier graag hulp bij hebben.
Ik ben erg boos over ons huwelijk omdat ik me niet serieus genomen voel en me vaak in de steek gelaten voel met name door mijn man en vrienden, fam, etc.
We zijn nu 9 jaar getrouwd en 13 jaar bij elkaar. Het begon al toen we gingen trouwen, hij ging werken op de boerderij met zijn vader en broer. Het is zijn grote passie en dat bewonder ik, maar ik heb het gevoel dat ik mijn leven compleet aan de kant moet zetten zodat hij zijn passie door kan zetten en het breekt me op.
Hij is een binnenvetter en een enorme goedzak. En kan zich niet goed uiten. Ik hou heel erg veel van hem maar hij leeft
voor de boerderij. Ik voel me erg eenzaam, omdat de boerderij altijd voor lijkt te gaan en wat ik ook doe, er niks lijkt te veranderen aan de situatie.
Hij probeert van alles maar lijkt niks meer goed te kunnen doen. Hij loopt op zijn tenen en ik ook. Er zijn hierdoor veel dingen gebeurd in ons huwelijk waardoor we ons eigen leven zijn gaan leiden.
We hebben nu 2 kleine kinderen en ik wil zo graag dat we weer maatjes worden. We missen dat allebei zo! Ook ben ik in jonge jaren misbruikt en hij relateert alles daaraan. Hij denkt dat daar mijn eenzaamheid vandaan komt maar ik weet dat hij het is wie is mis en waardoor ik me zo voel.
Ik heb hiervoor al emdr gehad en heb al 7 jaar bij een psycholoog gelopen. Afgelopen 2 jaar niet meer.
Ik voelde me vaak door dit alles zo ellendig door dat ik ook vaak niet meer wilde leven. Wat nu met kinderen natuurlijk geen optie meer is, maar aangeeft hoe diep het zit.
Mijn kinderen zijn nu hetgeen waar ik voor leef en zal ik nooit in de steek laten. Ook scheiden wil ik ze niet aandoen, ze zijn papa en mama samen nodig. Maar de constante pijn in mijn hart van het zo graag anders willen maar niet weten hoe, daar ga ik elke avond mee naar bed. Ik ben mezelf hierdoor jaren terug al kwijt geraakt en weet niet eens meer hoe ik in
het leven moet functioneren. En mijn man weet niet meer hoe hij me gelukkig kan maken.
Ik wil zo graag het verleden los kunnen laten en hem weer zien zoals hij is. En gelukkig worden met hem en onze kinderen.
Ik hoop dat u wat voor ons kunt betekenen. We staan er samen voor open.

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat er een vast patroon is ontstaan waardoor mijn vertrouwen is geschaad
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Echtgenoot heeft behoefte aan spanning, is op zoek naar het stiekeme. Zoekt dit bij andere vrouwen, maar wil niet het leven met huidige partner opgeven. Onze situatie We hebben geen kinderen. We wonen 30 jaar samen en onze relatie is in oktober 1989 begonn... » meer
Relatietherapeut gezocht voor het herstellen van verschillende banden in ons samengesteld gezin
Plaats: Krommenie Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik zal kort onze situatie schetsen. Ik heb een partner, man, en twee dochters: 24)en 22 jaar. Wij wonen allemaal nog thuis. We zijn al 20 jaar een samengesteld gezin en in de afgelopen jaren zijn er veel dingen gebeurd die ervoor hebben gezorgd dat we al... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat er communicatieproblemen zijn door vermoedelijk adhd / autisme / hoogbegaafdheid
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Communicatieproblemen door vermoedelijk adhd / autisme / hoogbegaafdheid Man: vermoeden van adhd / autisme Vrouw: vermoeden van adhd / hoogbegaafdheid Dynamiek vanuit vrouw: te veel perfectionisme / controle Dynamiek vanuit man: gebrek aan gevoel ... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we elkaar zijn verloren en het telkens escaleert
Plaats: Hengelo Soort coaching: relatietherapie Toelichting We zijn elkaar verloren en komen er niet uit. We hebben een eigen leven opgebouwd en een relatie die lijkt op een broer zus. We willen graag weer naar elkaar toe groeien zodat we weer naast elkaar staan en niet tegen over elkaar. Het gaat vaak na een con... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we uit elkaar zijn gegroeid en elkaar moeilijk kunnen bereiken
Plaats: Putten Soort coaching: relatietherapie Toelichting Veel meegemaakt waarbij we elkaar zijn verloren, mogelijk vooraf al moet helemaal de juiste basis. Wij zijn samen sinds 2008, geregistreerd 2010. We hebben 2 zoons (9 en 6). We zijn uit elkaar gegroeid en kunnen elkaar heel moeilijk bereiken. Er zijn oude ... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026