Coach gezocht voor hulp bij het vinden van een nieuwe baan


11 oktober 2018
Amsterdam
Noord-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Coach gezocht voor hulp bij het vinden van een nieuwe baan

Toelichting
Momenteel besteed ik veel tijd aan het zoeken naar een andere baan. Mijn huidige werk kost negatieve energie en ik ga er met frisse tegenzin naar toe. Het dus tijd voor een carrière switch. Helaas vind ik het moeilijk om mijn baan te vinden tussen het enorme aanbod aan vacatures.
Inmiddels heb ik ook al een aantal gesprekken gehad en weet daardoor welke organisaties een positieve indruk op mij maken. Het liefst werk ik een mensgerichte organisatie of familiebedrijf. Ik vind het fijn om als mens gezien te worden. Een Amerikaans bedrijf waar men uitsluitend geïnteresseerd is in KPI past niet bij mij. Vorig jaar heb ik gesolliciteerd op een vacature bij Natuurmonumenten. Voor mij is dat een voorbeeld van een bedrijf waar ik graag wil werken o.a. omdat ik achter de doelstelling van de organisatie sta. Daarnaast heb ik ook twee gesprekken gehad bij het KWF. Deze organisatie heeft een positieve indruk op mij achtergelaten.
Om me beter voor te bereiden heb ik ook al verschillende psychologische testen ingevuld om er achter te komen wie ik ben, wat ik kan en wat ik wil. Als ik mezelf moet omschrijven dan kom ik uit op: doorzetter, integer, discipline, empathisch, rustig, weloverwogen, gestructureerd, zelfstandig, kritisch en accuraat. In september 2018 heb een talentenanalyse ingevuld. De rapportage-samenvatting kan ik met u bespreken.
Verder ben ik hoog opgeleid. Ik heb een HBO- en WO opleiding gevolgd in de richting HRM. Een interessante studie. Uit reacties van werkgevers op sollicitaties naar een baan in deze richting blijkt dat ik er te lang uit ben geweest en geen relevante werkervaring heb.
Momenteel werk ik op een Customer Service in Amersfoort. Tot voor kort was dat een prima baan. Ik had veel afwisseling, vrijheid, verantwoordelijkheid en er hing een prettige sfeer op de afdeling. Het is niet voor niks dat er ook al 11 jaar werk. Helaas is een groot gedeelte van het werk geautomatiseerd en overgegaan naar andere afdelingen. Het gevolg is dat ik nu de hele dag standaard vragen moet beantwoorden via de telefoon. Nu is het is een call center geworden. Bovendien heeft men meer interesse in KPI dn de mens achter de cijfers.
Mijn voorkeur gaat uit naar een baan in mijn woonplaats Amsterdam. Ik vind het prettig als er duidelijke doelen zijn, een positieve/ betrokken sfeer, afwisseling, vrijheid, verantwoordelijkheid. Qua taken vind ik het leuk om de verantwoording te krijgen voor een project, uitzoek werk, leidinggeven en regelen, en organiseren
Banen voor ik nu naar kijk zijn relatiebeheer, teamleider Customer Service. HRM, backofficemedewerker, projectmedewerker, corporate recruiter.
Mijn hulpvraag is dus hoe ik er voor kan zorgen dat ik baan vind waar ik me prettig voel zodat ik weer plezier heb in mijn werk. Het moet dus verder gaan dan een persoonlijke analyse want dat heb ik zelf ook al gedaan.


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht: ik ben al heel wat jaren opzoek naar wat ik leuk vind, maar ben er nog steeds niet over uit
Plaats: Veendam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben opzoek naar nieuw werk want het werk waar ik nu ben heb ik het niet meer zo naar mijn zin. Ik ben al heel wat jaren opzoek naar wat ik leuk vind maar merk dat ik daar nog steeds niet over uit ben. Ik werk op dit moment op een... » meer
Loopbaancoach gezocht: Ik hoop hulp te krijgen bij het vinden van richting en het maken van keuzes (starter)
Plaats: Enschede Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik vind het lastig om te weten wat voor werk goed bij mij past. Mijn studie was erg breed en had geen duidelijke richting. Ik heb mijn master Interaction Technology afgerond aan de Universiteit Twente in Enschede. Door de brede opzet... » meer
Loopbaancoach gezocht voor outplacementtraject: op zoek naar een coach met expertise over hoogbegaafdheid
Plaats: Nagele Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht, op het moment bezig met de onderhandelingen van de VSO. Outplacement vergoeding inbegrepen. Hoogbegaafd net ontdekt, ik zoek een coach die mij kan helpen in welk werk er voor mij aansluit. Vanuit expertise over hoogbegaafdheid. De mis... » meer
Loopbaancoach gezocht om een totaal nieuwe richting uit te zoeken
Plaats: Apeldoorn Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach/adviseur gezocht Ik werk op dit moment al 10 jaar als leerkracht in het basisonderwijs (dus HBO opgeleid), maar ik merk dat ik hier weinig plezier uit haal en dit niet iets is wat ik langdurig wil blijven doen. Dit komt ook doordat ik helaa... » meer
Loopbaancoach gezocht: voel me onderprikkeld in mijn werk, na jaren hoppen op zoek naar baan die bij me past
Plaats: Diepenheim Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Graag zou ik duidelijk willen hebben welke baan goed bij mij past. Na jaren te hebben gehopt van werk, wil ik nu een baan waar ik echt blij van word en waar ik een dagvullend programma heb. Ik merk dat ik elke keer tegen niet vul... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026