Toelichting
Waar zal ik beginnen, welnu ik ben elektromonteur, ik werk al 18 jaar als elektromonteur. Twee jaar geleden zijn we overgenomen door een bedrijf uit Rotterdam. Ik ben er al een tijdje achter dat het bedrijf geen structuur heeft, en dat stoort mij enorm. Te veel werk en te weinig mensen.
De bedrijven waar we al jaren voor werken beginnen al meer te klagen. Door dit gedrag en klagende collega`s word ik zeer onzeker. Ik zit nu tegen overspannen aan. Ik voelde dit al een tijd geleden al aankomen, heb het meerdere keren gemeld, maar er wordt niet naar geluisterd.
Doordat ik onzeker ben/ raak, word ik ook kleiner, durf nauwelijks in de groep te praten. DWZ onder het eten zitten we bij elkaar, en ik voel me dan gauw aangevallen waardoor ik minder praat. En durf daardoor niet echt voor mezelf op te komen af en toe een ruzie/woordenwisseling te voorkomen. Of om wat leuks te zeggen omdat ik dan denk dat ze het toch niet leuk vinden, of dat ze me niet goed verstaan. Ik ben namelijk hees van stem.
Ik wil van dit gedrag af. Ik wil zelfverzekerd zijn. Ik wil meer overtuigend zijn. Als mensen iets pijnlijks zeggen, bv over mijn stem sla ik dicht. en weet niks meer te zeggen. Wat weer voor sommige mensen leuk is want dan kunnen ze me er mee pesten.
Kunt u hier iets mee, mij een stuk op weg helpen?
---
Geslacht: man
Huidige functie: elektromonteur
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk
Coach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »