Relatietherapeut gezocht om samen te kijken of deze relatie een goede kans van slagen heeft


31 december 2018
Noordwijk
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht om samen te kijken of deze relatie een goede kans van slagen heeft

Plaats: Noordwijk

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting
Relatie van 3,5 jaar. Ik ben 32 jaar en mijn vriend 35. Ik ben altijd heel zelfstandig geweest en toen wij net een relatie kregen vond mijn vriend dit ook heel fijn. Hij kwam net uit een relatie en wilde eigenlijk even alleen zijn, maar toen hij mij ontmoette wilde hij dit niet laten gaan. We hebben dit heel langzaam opgebouwd, hij wonende in Noordwijk en ik in Delft.
We hebben een hele leuke en fijne relatie, waarin ik terugkijkend wel altijd net iets meer rekening hou met hem dan hij met mij. Sinds vorig jaar heb ik een baan bij hem in de buurt aangenomen (waar ik al heel lang wilde werken) en ben daarmee steeds meer vanuit zijn huis gaan leven.
Een paar maanden terug vroeg ik dan toch om samen een huis te gaan zoeken zodat ik mijn huisje in Delft kan opzeggen. Na initieel enthousiast te zijn krabbelde hij na 1,5 week terug en had opeens twijfels. Is dit het nou? Natuurlijk ben ik me er in gaan verdiepen en gok ik dat hij een vorm van bindingsangst heeft. Veel langzamer dan dat ik nu gegaan ben kan ik niet.
Ik wil hem niet kwijt maar heb hem aangegeven om na te denken over hoe hij onze relatie ziet en wat hij zou willen. Het antwoord na een week nadenken is dat hij het niet weet. Op dat punt 2 weken terug heb ik mijn spullen uit zijn huis gepakt, hem de ruimte gegeven om na te denken en gevraagd of ik het waard ben om voor te vechten, om te praten met een relatietherapeut en te kijken welke stappen we samen zouden kunnen maken over de komende maanden. Dit wil hij doen, dus zodoende.
Op dit moment hebben we dagelijks contact maar zien we elkaar 1x in de week om beiden op een rijtje te zetten wat we willen van elkaar. Heel graag zouden we hulp hebben van iemand om te zien of we hier allebei gelukkig van kunnen worden of dat we beter af zijn apart..

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat we uit elkaar gaan maar wel een dochter van 6 hebben en samen door moeten als ouders
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik (beiden vrouw) gaan uit elkaar. We hebben een dochter van 6. De perspectieven liggen nu extreem ver uit elkaar; ik heb haar heel veel pijn gedaan. We moeten wel samen verder als ouders. Onze situatie Wij zijn bijna 10 jaar bij elkaar ... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we opnieuw (21 jaar samen) tegen dingen aanlopen en uit negatieve cirkel willen stappen
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik hebben een relatie van 21 jaar samen. Wij hebben 3 kinderen samen(19,17,10 jaar). Wij hebben eigenlijk vanaf het begin van onze relatie struggles die zich blijven herhalen. Wij houden van elkaar maar vinden bepaalde situaties en soms oo... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we 2 uitersten in persoonlijkheden zijn en communicatie onszelf tegenwerkt
Plaats: Zuidhorn Soort coaching: relatietherapie Toelichting In het kort: Ruim 8 jaar relatie, 2 uitersten in persoonlijkheden maar haalt het beste veelal in ons naar boven. Daarnaast ons inziens wel 3 samenhangende issues: 1. Sexueel niet vrij (genoeg), mogelijk door trauma uit ver verleden (vrouw) 2. Verslaving i... » meer
Relatietherapeut gezocht voor jong samengesteld gezin, onze ruzies zijn te heftig
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Zijn jong samengesteld gezin met 4 kinderen. 3 van mij en 1 van mijn partner. We lopen steeds vaker tegen heftige ruzies aan waarin het om vaak niks helemaal uit de hand loopt. We willen beiden graag verder maar er moet wel wat veranderen maar we weten nie... » meer
Relatietherapeut gezocht: we willen graag begrip en communicatie verdiepen (verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden)
Plaats: Naarden Soort coaching: relatietherapie Toelichting Recent getrouwd, verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden. Willen graag begrip en communicatie verdiepen en niet verstrikt raken in negatieve communicatie patronen. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026