Toelichting:
Ik ben sinds maart 2018 begonnen met een eenmanszaak waar ik parttime mee aan de slag ben (naast een voltijd dienstverband). Hierdoor kom ik niet aan de urennorm en heb ik niet zoveel administratie. Boekhouden doe ik online, waardoor de winst/verlies bekend is. De aangifte inkomstenbelasting is echter te complex geworden voor mij door de eenmanszaak en ik zou dit graag door iemand anders willen laten doen hopende dat ik nog wat aftrekposten over het hoofd zie (zoals MKB winstvrijstelling).
---
Type aanvraag: Zakelijk
Rechtsvorm: Eenmanszaak/ZZP
Aantal medewerkers: Geen
Bedrijfsinformatie:
Software Ontwikkelaar
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »